HaberlerHakkari haberTerörden temizlenen Sat Gölleri turizme kazandırılıyor

Terörden temizlenen Sat Gölleri turizme kazandırılıyor - Hakkari haber

Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Vekili İdris Akbıyık, terörden temizlenen ve turizmin merkezi haline gelecek olan Sat Göllerinde incelemelerde bulundu.

Terörden temizlenen Sat Gölleri turizme kazandırılıyor

Vali İdris Akbıyık, beraberindeki İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Nuri Öztürk, İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın ile birlikte başarılı operasyonlar sonucu terörden temizlenen, ülkemizin nadir güzelliklerinden olan ve Hakkari'de turizmin merkezi haline gelecek olan Sat Göllerinde incelemelerde bulundu. Vali Akbıyık ve beraberindeki heyet, terörle mücadelede en ön saflarda yer alan kahraman jandarma komandolar, özel harekat polisleri ve güvenlik korucuları, 3 bin 453 rakımlı Varkevik Tepe Üs Bölgesinde ziyaret ederek moral desteğinde de bulundu.
Dört mevsimin bir arada yaşandığı ve bin bir değişik türde çiçeklerin bulunduğu masmavi Sat Göller, bölgesinin çok yakında turizmin merkezi haline gelmesi yörede sevinçle karşılandı.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da silahlı çatışma: 1 ölü, 1 yaralıSamsun'da silahlı çatışma: 1 ölü, 1 yaralıSamsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi, ilçe ayağa kalktıSamsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi, ilçe ayağa kalktıAşk engel tanımadı- engelli çift Samsun'da evlendiAşk engel tanımadı- engelli çift Samsun'da evlendiSamsun'da amca, yeğenini öldürdüSamsun'da amca, yeğenini öldürdü9'uncu kattan düşen kadın hayatını kaybetti9'uncu kattan düşen kadın hayatını kaybetti

SIRADAKİ HABER