HaberlerAydın haberADÜ Ziraat Fakültesi mezuniyet töreni online gerçekleşti

ADÜ Ziraat Fakültesi mezuniyet töreni online gerçekleşti - Aydın haber

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Ziraat Fakültesi 2019-2020 Eğitim Yılı Mezuniyet Töreni, online olarak ADÜ TV üzerinden canlı yayında gerçekleşti.

ADÜ Ziraat Fakültesi mezuniyet töreni online gerçekleşti

Törende, ADÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Aydın, Ziraat Fakültesi Dekan vekili Prof. Dr. İbrahim Gençsoylu ve Dönem Birincisi Yalçın Yılmaz konuşma yaptı.
ADÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir konuşmasında, genç ziraat mühendislerinin üniversite hayatının sadece eğitimle sınırlı olmadığını, bulundukları ortamdan kazanılan vizyon ve değerlerin bu eğitimin ayrı bir parçası olduğunu unutmamalarını söyledi.
Konuşmaların ardından Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İbrahim Gençsoylu, mezunlar kütüğüne 2019-2020 dönemi fakülte birincisi adına plaket çaktı. Dokuz bölümden mezun durumunda olan 311 öğrencinin sırayla isimlerinin okunmasının ardından kep atma görüntüleri ile tören sona erdi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da 300 yıllık gelenek Koronavirüs'e takıldıSamsun'da 300 yıllık gelenek Koronavirüs'e takıldıDüzce Üniversitesi YÖK sanal fuarında öğrencilerle buluşuyor Düzce Üniversitesi YÖK sanal fuarında öğrencilerle buluşuyorSamsun Terme'nin örnek çocuklarıSamsun Terme'nin örnek çocuklarıProf. Dr. İhsan Solaroğlu çevrimiçi platformda üniversite adayları ile buluşacakProf. Dr. İhsan Solaroğlu çevrimiçi platformda üniversite adayları ile buluşacakAntalya'da korona virüs denetimi bin 500 polisin katılımıyla başladı Antalya'da korona virüs denetimi bin 500 polisin katılımıyla başladı

SIRADAKİ HABER