HaberlerArtvin haberJandarmadan yaylacılara ziyaret

Jandarmadan yaylacılara ziyaret - Artvin haber

Jandarma personeli Artvin'e il dışından gelen ve hayvancılıkla uğraşan yaylacıları ziyaret etti.

Jandarmadan yaylacılara ziyaret

Artvin-Şavşat İlçe Jandarma Komutanlığı personeli, kente misafir olarak diğer illerden gelen ve hayvancılık sektöründe ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan yaylacıları ziyaret etti.
Ziyaret esnasında yaylacılara; bölgenin iklimi ile emniyet ve asayiş bakımından tanıtımı yapılmış ve ücretsiz 156 Jandarma imdat hattını aramak suretiyle her türlü talep ve şikayetlerini bildirebilecekleri hatırlatıldı. Yayla ve mera kuralları hatırlatılırken, yasalara uygun hareket edilmesi konusunda bilgiler verildi. Ziyaret esnasında vatandaşlarımıza Artvin Valiliğince temin edilen çeşitli ikramlarda bulunuldu.

İLGİLİ HABERLER

AYM'den Samsun için sel felaketi kararıAYM'den Samsun için sel felaketi kararıSamsun'da askıda kalan otomobilde can pazarıSamsun'da askıda kalan otomobilde can pazarıSamsun'da yeni Koronavirüs tedbirleriSamsun'da yeni Koronavirüs tedbirleriSamsun'da lavaboda bulunduğu parayı polise teslim ettiSamsun'da lavaboda bulunduğu parayı polise teslim ettiSamsun'da pikniğe giden aile kaza yaptı: 6 yaralıSamsun'da pikniğe giden aile kaza yaptı: 6 yaralı

SIRADAKİ HABER