HaberlerBilecik haberBilecik'te Antrenör Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi

Bilecik'te Antrenör Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi - Bilecik haber

Bilecik Gençlik ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir başkanlığında Antrenör Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi.

Bilecik'te Antrenör Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirildi

Bilecik Ertuğrulgazi Yurdunda gerçekleştirilen toplantıda yeni normalleşme süreci değerlendirme ve planlaması görüşüldü. Kısa sürede pandemiye dönüşerek dünyayı etkisi altına alan Korona virüs pek çok kısıtlamayı beraberinde getirmiş sportif faaliyetlerimizin durmasına neden olduğunu anlatan İl Müdürü Özdemir, "Ülke olarak Korona virüse karşı başlatmış olduğumuz mücadele başarılı olmuş ve 1 Haziran tarihi itibari ile normalleşme süreci başlamıştı. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın yeni normalleşme süreci ile birlikte kısıtlaması kalkan branşların özel kurallar çerçevesinde başlayabileceğini açıklamasının ardından tesislerimizde belirtilen tedbir kuralları titizlilikle uygulanmış ve faaliyetlerin başlamasına hazır hale getirilmesinin ardından sportif faaliyetlerimiz kısmen başlamıştı. Normalleşme süreci ile birlikte ilk kez gerçekleştirilen koordinasyon toplantısında yeni dönemin planlaması görüşüldü. Gerek tesislerimizde gerekse de faaliyet süresi boyunca antrenör ve sporcu sağlığı açısından alınan önlemlerin uygulanmasına büyük önem taşıyor" dedi.

İLGİLİ HABERLER

BB Erzurumspor Arturo Mina'yı kadrosuna kattı BB Erzurumspor Arturo Mina'yı kadrosuna kattıDenizli 2 spor organizasyonuna ev sahipliği yapıyor Denizli 2 spor organizasyonuna ev sahipliği yapıyor(Özel haber) Elazığ İl Özel İdare Kadın Basketbol Takımı hazırlıklara başladı (Özel haber) Elazığ İl Özel İdare Kadın Basketbol Takımı hazırlıklara başladıÜmit Arslan Balıkesirspor için adaylığını açıkladı Ümit Arslan Balıkesirspor için adaylığını açıkladıEskişehirspor'da altyapı hareketliliği Eskişehirspor'da altyapı hareketliliği

SIRADAKİ HABER