HaberlerSamsun haberSamsun Genç İşadamları Derneği büyüyor

Samsun Genç İşadamları Derneği büyüyor - Samsun haber

Samsun Genç İşadamları Derneği (SAMGİAD) bünyesine kattığı 9 iş insanıyla büyümeye devam etti

Samsun Genç İşadamları Derneği büyüyor

Samsun Genç İş Adamları Derneği (SAMGİAD) binasında Başkan Onur Öztekin ve Yönetim Kurulu üyelerinin de yer aldığı katılım töreni ile 9 yeni üye, katılım belgelerini alarak derneğe üye oldu. SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin, pandemi süreci ile dernek çalışmalarına ara vermek zorunda kaldıklarını belirterek, ''Pandemi süreci işlerimizi olduğu gibi, dernek çalışmalarımızı da olumsuz etkiledi. Tam da yeni göreve başladığımız dönemde pandemi süreci başladı. Bugün çok şükür belli bir süreci atlatarak, yavaş yavaş normalleşme sürecine girdik. Yönetim kurulu olarak bir araya gelemediğimiz dönemlerde toplantılarımızı telekonferans yöntemi ile yaptık. Normalleşme süreci ile birlikte dernek çalışma ve toplantılarımıza başladık'' dedi.

 GÜZEL ÇALIŞMALARA İMZA ATACAĞIZ
'Yeni üyelerimize katılım belgelerini vermek adına bugün bir araya geldik'' diyen Başkan Öztekin, ''Üye alım komisyonumuz yeni üye arkadaşlarımız ile görüştü ve dernek hakkında bilgi verdi. Geçmişten tanıdığım arkadaşlarımın, dostlarımın derneğe üye olması beni çok mutlu ediyor. Hep birlikte bundan sonraki süreçte güzel çalışmalara imza atacağız. TÜGİK çatısı altında 67 derneğimiz ve 9 bini aşkın üyemiz var. Bu yapılanma devleti için, milleti için, üyeleri için her şeyini ortaya koyan, sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiren sivil toplum kuruluşlarından oluşuyor. Biz de Samsun ayağında en iyi şekilde görevimizi yapmaya çalışıyoruz. Üyeliğinizin hayırlı olmasını diliyorum'' dedi.

 KATILIM BELGELERİ VERİLDİ
Konuşmanın ardından derneğe katılan Cansu Arslantaş Süren, Tahsin Can İpoğlu, Kadir Akkaya, Sedat Koç, Egemen Yusuf Alp, Harun Kordel, Ertuğrul Gazi Gürcüoğlu, Mehmet Sevinç ve Onur Dedezade'ye Başkan Onur Öztekin tarafından katılım belgeleri verildi.

İLGİLİ HABERLER

Fındık fiyatları ne kadar? 05 Ağustos Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 05 Ağustos Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 04 Ağustos Salı il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 04 Ağustos Salı il il güncel fındık fiyatlarıSamsun Büyükşehir Belediyesi'den 6 çiftçiye alım garantili destekSamsun Büyükşehir Belediyesi'den 6 çiftçiye alım garantili destekFiskobirlik 15 Ağustos'tan itibaren peşin alımlara başlıyorFiskobirlik 15 Ağustos'tan itibaren peşin alımlara başlıyorTürkiye'de fındık ihracatı 2 milyar 226 milyon dolar olduTürkiye'de fındık ihracatı 2 milyar 226 milyon dolar oldu

SIRADAKİ HABER