HaberlerKastamonu haberTaşköprü Belediyesi ücretsiz internet hizmeti başlattı

Taşköprü Belediyesi ücretsiz internet hizmeti başlattı - Kastamonu haber

Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal, seçim döneminde verdiği vaatlerden birini daha hayata geçirerek Cumhuriyet Meydanında ücretsiz 'WİFİ' hizmetini başlattı.

Taşköprü Belediyesi ücretsiz internet hizmeti başlattı


Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal'ın seçim vaatleri arasında yer alan ücretsiz "WİFİ" projesi hayata geçirildi. Bu kapsamda, Taşköprü Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanına ücretsiz 'WİFİ', vatandaşların hizmetine sunuldu. Taşköprü Belediyesi'nin sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruda, 'Artık İnternet kotamı bitirdim diye telaşa kapılmanıza gerek kalmadı! Taşköprü Belediye Başkanlığı olarak size sunduğumuz ücretsiz 'WiFi' hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Belediyemiz ekiplerince ilçe merkezimizde bulunan Cumhuriyet Meydanı alanında ücretsiz internet hizmetini başlattık. Taşköprü Belediye Başkanlığı olarak sevdikleriniz ile iletişiminiz hiç kopmasın diye çalışıyoruz. Verdiğimiz sözleri bugün olduğu gibi bundan sonra da yerine getirmeye devam edeceğiz' ifadelerine yer verildi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da o ilçe trafik lambalarıyla tanıştıSamsun'da o ilçe trafik lambalarıyla tanıştıSASKİ'den açıklama: Samsun'da içme suyu kalitesi artacakSASKİ'den açıklama: Samsun'da içme suyu kalitesi artacakSamsun'da Millet Bahçesi'nin kiraya verilmesine Büyükşehir Komisyonundan destekSamsun'da Millet Bahçesi'nin kiraya verilmesine Büyükşehir Komisyonundan destekAtakum Belediyesi 5 günde 334 işyerini denetlediAtakum Belediyesi 5 günde 334 işyerini denetlediMustafa Demir: Samsun'da yıkımlar 2021'de başlıyorMustafa Demir: Samsun'da yıkımlar 2021'de başlıyor

SIRADAKİ HABER