HaberlerAnkara haberAnkaralı sanatçı Nasrettin Hoca fıkralarından çocuklar için klip yaptı

Ankaralı sanatçı Nasrettin Hoca fıkralarından çocuklar için klip yaptı - Ankara haber

Ankaralı ses sanatçısı Mehmet Demirtaş, pandemi sürecinden etkilenen çocuklara moral vermek için Nasrettin Hoca fıkralarını Ankara oyun havalarına taşıdı.

Ankaralı sanatçı Nasrettin Hoca fıkralarından çocuklar için klip yaptı

Ankaralı ses sanatçısı Mehmet Demirtaş, çocuklara olan sevgisi eserlerinde de yer verdi. Pandemi sürecinden en çok etkilenen grubu oluşturan çocuklara moral vermek için Demirtaş, Nasrettin Hoca fıkralarını Ankara oyun havasına dönüştürdü. Demirtaş, Nasrettin Hoca fıkralarından etkilenerek yaptığı şarkıları için Ankara'nın Güdül ilçesinde klip çekti. Demirtaş, klipte eşeğe ters binerek göle yoğurt çaldı. Demirtaş'ın klip çekimi sırasında çocuklar da hem katkı sundu hemde eğlendi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'daki camide hutbe 9,5 asırdır 'kılıç'la okunuyorSamsun'daki camide hutbe 9,5 asırdır 'kılıç'la okunuyorÜniversite Tercih Günleri'nde randevular tam kapasite Üniversite Tercih Günleri'nde randevular tam kapasiteSamsun Kavak'ta beyin kanaması geçiren imam hayatını kaybettiSamsun Kavak'ta beyin kanaması geçiren imam hayatını kaybettiTuzla Belediyesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilerin yanında Tuzla Belediyesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilerin yanındaBayburt Üniversitesinin de yer aldığı 'Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020'Bayburt Üniversitesinin de yer aldığı 'Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020'

SIRADAKİ HABER