HaberlerSamsun haberDoktor Tercihim Nedir, Nasıl Kullanılır ?

Doktor Tercihim Nedir, Nasıl Kullanılır ?

Doktor Tercihim Nedir, Nasıl Kullanılır

Doktor Tercihim: her şeyin zamanı uzatılabilir fakat sağlık ise asla. Ülkemizin birbirinden değerli hekimlerinin ana düşüncesi her zaman bu olmuştur.

 En kolay şekilde randevu alabilmek için doğru yerdesin!

Doktor Tercihim: her şeyin zamanı uzatılabilir fakat sağlık ise asla. Ülkemizin birbirinden değerli hekimlerinin ana düşüncesi her zaman bu olmuştur. Sofft Bilişim olarak biz de bu görüş üzerine temellendirdiğimiz Doktor Tercihim projesini 2019 yılında hayata geçirdik. 

Bizlere göre sağlıklı hayatın yolu; doğru doktor, doğru teşhis, doğru tedavi üçlüsünde. Fakat doğru doktora ulaşmak her zaman mümkün olmuyor. Ulaşmak için attığımız adımlarda amacımızdan uzak bilgiler içinde boğuluyoruz. Hatta zaman zaman istenmeyen "sahte doktorlarla" karşılaşıyoruz. Bütün bu karmaşayı ortadan kaldırmak amacıyla doktorlarımızın uzmanlıklarını anlattığı, kullanıcıların ise yorumları ile katkı sağladığı sistemimizi kurduk. En önemlisi ise sadece bir tabelanın arkasında kalmış doğru doktorları sizler için erişilebilir kılmak. Doktor Tercihim de mümkün dür.

Doktor Tercihim Nedir, Nasıl Kullanılır ?

 Doktor Tercihim Nasıl Kullanılır ?

İlk olarak kaydınızı oluşturunuz , doktor olarak kaydınızını oluşturuyorsanız çalıstığınız yerin veya kliğiniz var ise oranın adres bilgilerini kayıt kısmından doldurunuz daha somra verdiğiniz hizmetleri kategori kısmından seçiniz seçtiğiniz hizmetlerin fiyat aralığını oluşturunuz kaydın sonuna doğru geldiğimiz vakit kendnize göre ister 1 aylık ister 3 aylık, ister iseniz 6 aylık ve son olarak 1 yllık paketlerimizden seçebilirsiniz.

seçtikten somra ise size randevu sistminden randevularınıza bakabilir, saaatlerini izleyebilirsiniz. Hastalar ile randevularınızın online bi biçimde görüşmemi yoksa klinikte mi görüşülecek onların bilgilerine erişebilmektedir. hasta ile doktor arasındaki fiyat amlaşması bizim ile alakalı değildir.

Doğru doktorun hastasıyla sorunsuz bir iletişimde olduğu, her iki tarafın da memnuniyetini kazanacak pratik bir sistem inşa etmekten gurur duyuyoruz. Günümüzün hızına entegre olan çözümlerle ve devamlı gelişim hedefiyle yola devam ediyoruz.devamlı gelişim hedefiyle yola devam ediyoruz. Ayrıca doktorların uygulamalarını daha iyi yönetmelerine ve çevrimiçi itibarlarını oluşturmalarına yardımcı oluyoruz. Entegre uçtan uca çözümümüzle, doktorlar sadece çevrimiçi varlıklarını iyileştirmekle kalmıyor, aynı zamanda zamanlarını gerçekten önemli olan şeylere ayırıyorlar: hastaları.

Doktor Tercihim Nedir, Nasıl Kullanılır ?

Bir doktor bulun, ziyaret rezervasyonu yapın ve Doktor Tercihim de sağlıkla ilgili şüpheleri çözün. Ziyaretleri yönetirken zaman kazanın, zamanınızın planlanmasını biz yapalım .

https://www.doktortercihim.com/