HaberlerSamsun haberSalon Tercihim Nedir, Nasıl Kullanılır ?

Salon Tercihim Nedir, Nasıl Kullanılır ?

Salon Tercihim Nedir, Nasıl Kullanılır

Salon Tercihim de temeldeki amacı; objektif müşteri yorumları ve profiller üzerinden yaptığı inceleme ile kendisine en uygun merkezden istediği uzmana randevu alması için oluşturulmuştur.

 En kolay şekilde randevu alabilmek için doğru yerdesin!

Salon Tercihim' de müşteriler ile güzellik salonları, kadın kuaförleri, erkek kuaförleri faaliyet gösteren işletmeleri bir araya getiren ve hem işletmelerin randevularını daha kolay ve daha pratik bir biçimde, hem de müşterilerin randevularını daha kolay online olarak alarak işletmenin zaman kazanmasını sağlayan bir platformdur. Salontercihim projesi, güzellik merkezlerinin, kuaförlerin ve berberlerin tek bir platform üzerinden ulaşılabilir olmaları için Sofft Bilişim tarafından 2020 yılında kurulmuştur.

Salon Tercihim de temeldeki amacı ; objektif müşteri yorumları ve profiller üzerinden yaptığı inceleme ile kendisine en uygun merkezden istediği uzmana randevu alması için oluşturulmuştur. Bu sayede hedef kitlelere ulaşımı sağlarken müşterinin hızlı bir araştırma ile salon hakkında detaylı bilgi edinmesini hedeflemekteyiz. 

Salon Tercihim projesinde hedefimiz güzellik merkezlerinin ortak bir alt yapıda birleşmesine öncülük etmek. Bu sayede şehirlerdeki güzellik salonlarının ve kuaförlerin internet görünürlüğünü arttırırken,  salonlara ulaşmak isteyenlerin bu merkezlere kolay ulaşımını sağlamaktır. 

  Nasıl Kullanılır: Salon?

İlk olarak kayıdınızı oluşturunuz kayıt oluştururken yanınızdaki elemanlara kişisel olarak profil oluşturabilirsniz ve kendi alanlarını verebilir, verdiğiniz hizmetlerin fiyatlandırmasını oluşturarak profilin adımlarını sonuna gelerek kendine göre paket seçerek 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık olarak seçebilirler. Adımların hepsini tamalayıp artık sadece müşterilerin gelmesini bekleyebilirsiniz.

 Nasıl Kullanılır: Müşteri ?

Profilinizi oluşturduktan sonra ihtiyacınız olan hizmeti seçiniz. Telefon numarası aramak ile vakit kaybetmeden, binlerce seçkin salon arasından fiyat ve konum olarak size en uygun olanı seçerek randevu oluşturun. Randevu tarihinizi istediğiniz gibi oluşturun. Size uygun tarih ve saati seçin, bilgilerinizi girin ve onaylayın. Dilediğiniz salonda ve istediğiniz çalışanından hizmet alın.

Randevu saatinizi eğer unutursanız diye yaklaşık olarak 2 saat öncesinden size hatırlatma mesajı iletilmektedir. Ve randevu saatinizi unutmamanızı sağlayarak planınızı aksatmamaktayız.

Müşteri olarak her zaman gittiğiniz ve hizmet aldığınız kuaförden, güzellik merkezinden, berberden, spadan veya solaryum merkezinden randevularınızı daha kolay bir şekilde Salon Tercihim kullanarak alabilirsiniz. 

Bütün güzellikler sizinle olsun.

https://www.salontercihim.com/