HaberlerAydın haberBaşkan Atabay'dan, Büyükşehir Belediye Başkanı Çerçioğlu'na destek

Başkan Atabay'dan, Büyükşehir Belediye Başkanı Çerçioğlu'na destek - Aydın haber

Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'yla ilgili olarak basında çıkan iddialara tepki gösterdi. Başkan Atabay, Çerçioğlu'nun hizmetleriyle Aydın'ın çağ atladığını belirterek yapılan haksız eleştiriler ilgili de "Güneş balçıkla sıvanmaz" dedi.

Başkan Atabay'dan, Büyükşehir Belediye Başkanı Çerçioğlu'na destek

Didim Belediye başkanı Ahmet Deniz Atabay, bazı haber sitelerinde Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'yla ilgili ortaya atılan iftiralara tepki gösterdi. Başkan Atabay, Çerçioğlu'na karşı bilinçli bir karalama kampanyası yürütüldüğü ileri sürerek "Bazı haber sitelerinin sahipleri Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na iftira ve karalama kampanyası yürütüldüğünü görüyoruz. Sözde gazetecilik adı altında yapılan bu karalamalar ve iftiralar Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu'nu yıpratamaz. Yaptığı hizmetlerle Aydın sevdalısı olan gönüllerde taht kuran Özlem Çerçioğlu'nun yanındayız. Halkımızın gönlünde olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu'na yaptığı hizmetler gün gibi ortadadır. Her kesim tarafından bilinen ve kendi refahlarını Aydın'ın refahının önünde gören bazı odakları rahatsız eden bu başarıyı, iftiralarla halkın gönlünde silemezsiniz. Güneş balçıkla sıvanmaz. Şahsım ve Didim halkı her zaman olduğu gibi Başkanımızın arkasında olmaya devam edeceğiz" ifadelerine yer verdi.

İLGİLİ HABERLER

Vali Dağlı Samsun'da iki ilçe sakinlerini uyardıVali Dağlı Samsun'da iki ilçe sakinlerini uyardıSamsun'da emekli yarbay dehşet saçtıSamsun'da emekli yarbay dehşet saçtıSamsun Çarşamba'daki evinde ölü bulunduSamsun Çarşamba'daki evinde ölü bulunduSamsun'da kavgayı ayırmak isterken öldürüldüSamsun'da kavgayı ayırmak isterken öldürüldüSamsun'da dur ihtarına uymayan sürücü polise çarpıp kaçtıSamsun'da dur ihtarına uymayan sürücü polise çarpıp kaçtı

SIRADAKİ HABER