HaberlerKars haberKars'ta gençlerin spor malzemesi ihtiyaçları karşılandı

Kars'ta gençlerin spor malzemesi ihtiyaçları karşılandı - Kars haber

Kars'ta köylü gençlerin yeni normale geçişle birlikte spor yapabilmeleri için çeşitli branşlarda spor malzemeleri ihtiyaçları karşılandı.

Kars'ta gençlerin spor malzemesi ihtiyaçları karşılandı

Salgının olumsuz sonuçlarından etkilenen Kars merkez Kocabahçe Köyü gençleri, yeni normalle birlikte hareketsiz ve sporsuz geçen günleri telafi etmek için Kars Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nü arayarak destek talebinde bulundu.
Köylü gençlerin isteklerine sessiz kalamayan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kocabahçe köyünün gençlerine badminton takımı, voleybol topu ve hentbol branş malzemelerini ulaştırdı.
Kars Gençlik Spor il Müdürlüğü, kendilerine malzeme ulaşan gençlerin pandeminin ağır psikolojik ve fiziksel etkilerini geride bırakmaları için sportif bir destek sağlamış oldu.
Spor malzemelerine kavuşan köylü gençler, yeni normalle birlikte spor yapmaya başlamış oldu.

İLGİLİ HABERLER

Merih Demiral 201 gün sonra sahalara döndü Merih Demiral 201 gün sonra sahalara döndüManisalı dağcılar Süphan Dağının zirvesinde bayramı kutladı Manisalı dağcılar Süphan Dağının zirvesinde bayramı kutladıMerih Demiral, şampiyonlar ligi kadrosuna dahil edildi Merih Demiral, şampiyonlar ligi kadrosuna dahil edildiArsenal, 14. kez FA Cup'ın sahibi Arsenal, 14. kez FA Cup'ın sahibiAdana Demirspor taraftarı Süper Lig'in 22 takım olmasını istiyor Adana Demirspor taraftarı Süper Lig'in 22 takım olmasını istiyor

SIRADAKİ HABER