HaberlerSamsun haberTerme Belediyesi tedbiri elden bırakmıyor

Terme Belediyesi tedbiri elden bırakmıyor - Samsun haber

Terme Belediyesi, yeni tip korona virüs (Kovid-19) salgınının ülkede etkisini gösterdiği ilk günden itibaren aldığı tedbirler ve yürüttüğü çalışmaları yeni normalleşme sürecinde de devam ettiriyor.

Terme Belediyesi tedbiri elden bırakmıyor

Terme Belediyesine bağlı ekipler, ihtiyaç duyulan her an ilçenin dört bir yanında temizlik ve dezenfekte çalışması gerçekleştiriyor. Korona virüs tedbirlerini en üst seviyede tutan Terme Belediyesi, halkın yoğun kullandığı alanlar, işletmeler, kamu kurum ve kuruluşlarında dezenfekte çalışmasını titizlikle yürütüyor.
Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı dezenfeksiyon ekipleri, toplum sağlığı için çalışıyor. Özel kıyafetli ve maskeli dezenfekte timleri, çalışmalar kapsamında insan sağlığına zarar vermeyen Sağlık Bakanlığı ruhsatlı ve Dünya Sağlık Örgütü onaylı ürünler kullanıyor.

İLGİLİ HABERLER

Cumhurbaşkanlığından sonra en büyüğü Samsun'da olacakCumhurbaşkanlığından sonra en büyüğü Samsun'da olacakİlkadım Belediyesi Samsun'daki can dostlarını unutmuyorİlkadım Belediyesi Samsun'daki can dostlarını unutmuyorSamsun'da belediye işçilerine yıllık yüzde 31.3 oranında zamSamsun'da belediye işçilerine yıllık yüzde 31.3 oranında zamSamsun Büyükşehir Belediyesi'nden Akdağ'a kafeteryaSamsun Büyükşehir Belediyesi'nden Akdağ'a kafeteryaİlkadım Belediyesi kaldırım işgaliyle mücadele ediyorİlkadım Belediyesi kaldırım işgaliyle mücadele ediyor

SIRADAKİ HABER