HaberlerAnkara haberMamak 1 Eylül'de parkeye dönüyor

Mamak 1 Eylül'de parkeye dönüyor - Ankara haber

Covid-19 sonrası Beyaz Sezon (oynanmamış) ilan edilen Türkiye Basketbol Ligi, 16 Ekim'de yeniden başlıyor. Lige katılım için gerekli koşulları gerçekleştiren Mamak Belediyesi, geçen sezon elde ettiği başarılı performansı bu yılda göstermek için parkede ter dökecek.

Mamak 1 Eylül'de parkeye dönüyor

1 Eylül'de çalışmalara başlayacak olan Yeşil-Beyazlılar'da yola Baş Antrenör Murat Dikmen'le devam edilecek. Dikmen, "Takımı yeniden oluşturma sürecinde öncelikle iç transferleri, sonrasında ise dış transferleri tamamlayacağız. Geçen yıl play-off potasında girmeyi başarmıştık. Bu yıl da aynı başarılı performansı göstermek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz" dedi.

Maçlar canlı yayınlanacak
Salgın sonrası Mamaklıların spor müsabakalarına hasret kaldığını ifade eden Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, "Ülkemiz, aldığı ciddi tedbirler sayesinde korona virüsle mücadele sürecini çok güzel bir şekilde yönetti ve yönetmeye devam ediyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yapmış olduğu bu kriz yönetiminin başarısı tüm dünya ülkelerine örnek oldu. Bu alınan önlemler sayesinde parkeye dönecek takımımızın seyir zevki yüksek maçlarını Mamaklılar canlı yayınlarımız ile izleyebilecek" diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER

BB Erzurumspor Arturo Mina'yı kadrosuna kattı BB Erzurumspor Arturo Mina'yı kadrosuna kattıDenizli 2 spor organizasyonuna ev sahipliği yapıyor Denizli 2 spor organizasyonuna ev sahipliği yapıyor(Özel haber) Elazığ İl Özel İdare Kadın Basketbol Takımı hazırlıklara başladı (Özel haber) Elazığ İl Özel İdare Kadın Basketbol Takımı hazırlıklara başladıÜmit Arslan Balıkesirspor için adaylığını açıkladı Ümit Arslan Balıkesirspor için adaylığını açıkladıEskişehirspor'da altyapı hareketliliği Eskişehirspor'da altyapı hareketliliği

SIRADAKİ HABER