HaberlerKayseri haberRamazan Durdu ve Gökhan Savranlar'ın yeni takımı belli oldu

Ramazan Durdu ve Gökhan Savranlar'ın yeni takımı belli oldu - Kayseri haber

Kayseri Süper Amatör Küme ekiplerinden Emar Grup Futbol Kulübü yeni sezon öncesi dış transferde 2 önemli ismi transfer etti.

Ramazan Durdu ve Gökhan Savranlar'ın yeni takımı belli oldu

2020-2021 sezonunda Kayseri Süper Amatör Küme'de mücadele edecek olan Kayseri Emar Grup FK, hedefini şampiyonluk olarak belirledi. Yeni sezonda güçlü bir kadro ile sezona girmeyi planlayan Emar Grup FK bu kapsamda transferlerini sürdürüyor. Emar Grup FK, dış transferde Yahyalıspor'da Ramazan Durdu ve Kayseri Yolspor'dan Gökhan Savranlar'ı renklerine bağladı. İki tecrübeli ve başarılı oyuncusu yeni sezonda Kayseri Emar Grup FK forması ile mücadele edecek.

İLGİLİ HABERLER

Balıkesir'de çocuklar için yüzme kursları başlıyor Balıkesir'de çocuklar için yüzme kursları başlıyorManisalı dağcılar Süphan Dağının zirvesinde bayramı kutladı Manisalı dağcılar Süphan Dağının zirvesinde bayramı kutladıYeni Malatyaspor alt yapıda köklü revizyona gidecek Yeni Malatyaspor alt yapıda köklü revizyona gidecekMerih Demiral, şampiyonlar ligi kadrosuna dahil edildi Merih Demiral, şampiyonlar ligi kadrosuna dahil edildiBeşiktaş'ta 4 katlı binanın çatı katında korkutan yangın Beşiktaş'ta 4 katlı binanın çatı katında korkutan yangın

SIRADAKİ HABER