HaberlerBilecik haberRektörlerden Pazaryeri'ne ziyaret

Rektörlerden Pazaryeri'ne ziyaret - Bilecik haber

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir ve Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kazım Uysal, Pazaryeri ilçesinde bir takım ziyaretlerde bulundu.

Rektörlerden Pazaryeri'ne ziyaret

Ziyarete, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Koyun, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Genel Sekreteri Atilla Batur, Lisans Üstü Eğitim Enstitüsü Müdürü Şahmurat Arık, Uludağ Üniversitesi öğretim görevlisi Dr. Yüksel Okşak, Mehir Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Mustafa Özdemir ve mütevelli heyeti üyeleri, Süreyya Gezginci, Mustafa Oflaz ve İbrahim Bayrak da katıldı. Heyet ilk olarak Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin'i makamında ziyaret ederken, sonrası ilçenin birbirinden güzel doğa güzellikleri ve göletlerini gezdiler.
Ziyaret sonrası kısa bir açıklama yapan Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, "Birbirinden değerli konuklarımızı bir arada ilçemizde ağırlamaktan onur duyduk. Ziyaretleri dolayısı ile kendilerine teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da Korona testi kuyruğuSamsun'da Korona testi kuyruğuSamsun Salıpazarı için pazartesi büyük günSamsun Salıpazarı için pazartesi büyük günSamsun'da yaşlı adamın yardımına ambulans helikopter yetiştiSamsun'da yaşlı adamın yardımına ambulans helikopter yetiştiKoronalı kaynana düğüne katılanlara virüs yaydı Koronalı kaynana düğüne katılanlara virüs yaydıGeçmeyen Mide Ağrılarını Ciddiye AlınGeçmeyen Mide Ağrılarını Ciddiye Alın

SIRADAKİ HABER