HaberlerKırklareli haberAracın bagajında av köpekleriyle yakalandılar

Aracın bagajında av köpekleriyle yakalandılar - Kırklareli haber

Kırklareli Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğünün jandarma ekipleriyle koordineli yaptığı çalışmada yasak avlandıkları iddia edilen 3 kişi yakalandı.

Aracın bagajında av köpekleriyle yakalandılar

Kırklarelide yasak avcılığa karşı jandarma ekipleri ve Kırklareli Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekipleri çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Demirköy ilçesinde jandarma ekipleri ile birlikte durdurulan araçta arama yapıldı. Araçta atışa hazır av tüfekleri ve aracın bagajında av köpekleri bulunurken, araçtaki 3 kişi hakkında "av süresi dışında avlanmak, belgesiz avlanmak, takoz ile sınırlandırılmamış tüfekler ile avlanmak ve ışık yayan araçlar ile avlanmak"tan yasal işlem yapıldı. Tüfeklere ise el konuldu.

İLGİLİ HABERLER

AYM'den Samsun için sel felaketi kararıAYM'den Samsun için sel felaketi kararıSamsun'da askıda kalan otomobilde can pazarıSamsun'da askıda kalan otomobilde can pazarıSamsun'da yeni Koronavirüs tedbirleriSamsun'da yeni Koronavirüs tedbirleriSamsun'da lavaboda bulunduğu parayı polise teslim ettiSamsun'da lavaboda bulunduğu parayı polise teslim ettiSamsun'da pikniğe giden aile kaza yaptı: 6 yaralıSamsun'da pikniğe giden aile kaza yaptı: 6 yaralı

SIRADAKİ HABER