HaberlerEskişehir haberKadınlar sabah sporunda buluşuyor

Kadınlar sabah sporunda buluşuyor - Eskişehir haber

Korona virüs (Covid-19) salgını sürecinde faaliyetlerine ara vermek zorunda kalan Odunpazarı Belediyesi, normalleşme sürecine girilmesiyle birlikte açık alanlarda 'Haydi Kadınlar Spora' sloganlı etkinliği hayata geçirdi.

Kadınlar sabah sporunda buluşuyor

Odunpazarı Belediyesi, vatandaşların sağlıklı yaşaması ve keyifle spor yapması için çalışmalarına devam ediyor. Alanında uzman spor antrenörleri tarafından sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek düzenlen step ve aerobik atölyeleri her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri Kentpark'ta 08:00-09:00, Selami Vardar Parkı'nda 09:00-10:00, Bilge Park'ta 09:00-10:00 saatleri arasında yapılıyor. Salı ve Perşembe günleri ise Cumhuriyet Parkı'nda 08:00-09:00, Uğur Mumcu Parkı'nda 09:00-10:00 saatleri arasında yapılıyor. Kadınların yoğun ilgi gösterdiği etkinlik öncesinde kurulan stantta elleri dezenfekte etme imkanı da sunuluyor. Salgın sürecinde spordan uzak kaldıklarını ifade eden kadınlar, sosyal mesafe kuralına uyarak, güne sporla başlamanın kendilerine hem fiziksel hem de zihinsel anlamda büyük katkı sağladığını belirterek, etkinlikler dolayısıyla Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'a ve antrenörlerine teşekkür ettiler.

İLGİLİ HABERLER

Bülent Uslu, Gökhan Gönül ve Caner Erkin'in Gidişini DeğerlendirdiBülent Uslu, Gökhan Gönül ve Caner Erkin'in Gidişini DeğerlendirdiEmre Gönlüşen, hayatını kaybetti Emre Gönlüşen, hayatını kaybettiKayserispor'un yeni forması belli oldu Kayserispor'un yeni forması belli olduCeren Kancaoğlu Turgutlu Belediyespor'da Ceren Kancaoğlu Turgutlu Belediyespor'daMert Hakan'ın yazışmalarını sızdırana hapis cezası yolda! Mert Hakan'ın yazışmalarını sızdırana hapis cezası yolda!

SIRADAKİ HABER