HaberlerEşya depolama

Eşya depolama

Eşya Depolama ile evinizde ya da iyerinizde ihtiyacınızdan fazla eşyalarınız için İstanbul genelinde çeşitli saklama depolarını istediğiniz süre boyunca depolama firmalarından kiralayabilirsiniz.

Eşya depolama

 Eşya Depolama ile evinizde ya da iyerinizde ihtiyacınızdan fazla eşyalarınız için İstanbul genelinde çeşitli saklama depolarını istediğiniz süre boyunca depolama firmalarından kiralayabilirsiniz. İşyerlerinizde ki mevsim dışı eşyalarınız ya da araç lastikleriniz için İstanbul genelinde yaygın depo ağları ile nakliyat ve depolama firmaları bu hizmetleri sağlamak için sizleri bekliyor. En ekonomik fiyatlarda en kaliteli hizmeti almak için 30 yılı aşkın tecrübesi ile Rumeli Depolama ve Nakliye sizler için depolama çözümleri sunmaktadır.

Depo İstanbul

Tayin zamanlarında aradığınız depo istanbul genelinde bulunması gereken bir hizmettir. İnternet üzerinde ya da gezerek yeterince aradıktan sonra işte bu depolama firması diyeceğiniz, Avrupa standartlarında depolarımızla 7/24 hizmet vermekteyiz. Günümüzde depolama ihtiyaçları oldukça pahalı olabilir ancak kampanya zamanlarında çok büyük indirimleri görebilirsiniz. Bu büyük indirim fırsatlarından yararlanmak için web sitemizden bizleri takip edebilirsiniz. Daha önce birkaç kez depolama ya da nakliye hizmet aldıysanız bu işlemlerin ne kadar zor olduğunu anlamış olmanız gerekiyor. Tekrar bir depolama hizmeti satın almak için yardıma ihtiyacınız olacaktır. Sizler için tüm işlemeri yaparak nakliye işlemlerine hazır hale getiriyoruz.

Ev Depolama

Eşya depolama ve ev depolama hizmetlerinde eşyalarınızın toplam kaplayacağı alanın kaç m³ olacağı fiyat açısından oldukça önemlidir. Eşyalarınızın değeri, türü, ve saklama süreleri depolama fiyaları için bilinmesi gereklidir. Firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti alarak nakliye ve depolama hizmetleri öncesinde fiyatlar hakkında bir bilgi sahibi olabilirsiniz. Exper yardımı ile gereksiz ödemelerden ve hizmetlerden kurtulabilir en kısa sürede tüm işlemlerinizi bitirebilirsiniz. Böylelikle kendi bütçenize en uygun hizmetleri firmamızdan satın alabilirsiniz.

Kiralık Depo

İstanbul ve ilçelerinde kiralık depo arıyorsanız Avrupa standartlarında depolara sahip Rumeli Depolama ve Nakliyet Hizmetleri ile hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Bütçenize göre depolarda ister kişiye özel depolar ister diğer eşyalar ile birlikte daha uygun fiyatlarda depolama imkanlarına sahip olabilirsiniz. Hırsızlığa, su baskınlarına ya da diğer afetlere karşı sigortalı depolarımız siz değerli müşterilerimiz için hazır bekliyor. Kişiye özel depolarda anahtarı sadece eşya sahiplerinde olan depolarımızda eşyalarınız emin ellerde olacak.

Eşya Paketleme ve Ambalajlama

 eşya paketleme ve ambalajlama dahil olmak üzere montaj ve demontaj hizmetleri için firmamızdan destek isteyebilirsiniz. Ambalaj ve paketleme işlemlerinde kullanılacak malzemelerin kaliteli olmalarına oldukça önem vermelisiniz. Kırılacak eşyalarınızın darbe emici kutularda muhafaza edilmesi ve özel poşetlerde paketlenmesi gerekli olduğu için çalışacak firmaları seçerken dikkatli olmak gerekir. Çalışacak firmanızdan bu bilgileri mutlaka isteyiniz.

Depolama Sigortası

Eşyalarınız depolama ve nakliye işlemleri sırasında garanti kapsamında kalsın diye sigorta hizmetlerini satın almanız gerekiyor. Depolama sigortası Türkiye genelinde birçok firma tarafından verilmektedir. Müşterilerimizle en iyi sigorta firmalarını buluşturarak müşteri mağduriyetlerinin önüne geçmiş oluyoruz.

Ofis Taşıma

 Ofis taşıma firması olarak bugüne kadar yüzlerce nakliye ve depolama hizmeti gerçekleştirdik. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak ücretsiz expertiz hizmeti isteyerek nakliye ve depolama işlemleri için bir plan ve program hazırlatabilirsiniz. Daha sonra eşyaların demontajları, paketlenmeleri ve nakliye işlemleri başlayacaktır. Tüm işlemler başladıktan sonra müşteri istekleri doğrultusunda eşya sigortalama başlayacaktır. Tüm eşyalarınız güvence altına alındıktan sonra nakliye ve depolama işlemleri başlayacaktır. Kapalı kasa kamyonlarda taşındıktan sonra büyük bir titizlikle depolama işlemleri bitirilecektir. Ofis taşımacılığı hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

İletişim bilgilerimiz:
rumeli@depodaevim.com
Tel:0850 304 61 65
0(216) 399 94 94

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da silahlı çatışma: 1 ölü, 1 yaralıSamsun'da silahlı çatışma: 1 ölü, 1 yaralıSamsun'da amca, yeğenini öldürdüSamsun'da amca, yeğenini öldürdüSilahını temizlerken kendini vuran polis öldüSilahını temizlerken kendini vuran polis öldüOMÜ rektörü belli olduOMÜ rektörü belli olduSamsun'da 12 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarSamsun'da 12 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismar

SIRADAKİ HABER