HaberlerSamsun haberSamsun'da şehit ailesine ziyaret

Samsun'da şehit ailesine ziyaret - Samsun haber

Samsun Valisi Zülkif Dağlı ve AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırçalı, Pençe-Kaplan Operasyonu bölgesinde şehit olan Hava Piyade Astsubay Çavuş Ethem Demirci'nin ailesine taziye ziyareti gerçekleştirdi.

Samsun'da şehit ailesine ziyaret

Samsun Valisi Zülkif Dağlı ve AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırçalı, Pençe-Kaplan Operasyonu bölgesinde şehit olan Hava Piyade Astsubay Çavuş Ethem Demirci'nin ailesine taziye ziyareti gerçekleştirdi.Vali Dağlı, şehit ailesini Kocapınar Mahallesi'ndeki evlerinde ziyaret ederek, başsağlığı dileklerini iletti. Milletvekili Kırçalı da şehidin annesi Emine, eşi Işıl Demirci ve kardeşlerine başsağlığı dileklerini ve taziyelerini iletti.

Şehitliğin çok özel bir makam olduğunu vurgulayan Kırçalı, "Dünyada birçok makam çalışarak, çabalayarak elde edilebilir ama şehitlik nasip olmadıkça kimse o makama kavuşamaz. Her zaman sizlerin yanındayız. Şehit kardeşimize Allah'tan rahmet diliyorum." dedi.Ziyaretlere Havza Kaymakam Vekili Vezirköprü Kaymakamı Kudret Kurnaz, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Garnizon Komutanı Personel Yüzbaşı Bahadır Çay, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Alpaslan Bostancı, Havza Müftüsü Mehmet Nurlu da katıldı.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da silahlı çatışma: 1 ölü, 1 yaralıSamsun'da silahlı çatışma: 1 ölü, 1 yaralıSamsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi, ilçe ayağa kalktıSamsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi, ilçe ayağa kalktıSamsun'da amca, yeğenini öldürdüSamsun'da amca, yeğenini öldürdüAşk engel tanımadı- engelli çift Samsun'da evlendiAşk engel tanımadı- engelli çift Samsun'da evlendi9'uncu kattan düşen kadın hayatını kaybetti9'uncu kattan düşen kadın hayatını kaybetti

SIRADAKİ HABER