HaberlerTokat haberAsker annesi 15 Temmuz gecesi gözyaşlarını tutamadı

Asker annesi 15 Temmuz gecesi gözyaşlarını tutamadı - Tokat haber

Tokat'ta, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programına katılan asker annesi duygusal anlar yaşadı.

Asker annesi 15 Temmuz gecesi gözyaşlarını tutamadı


Tokat Cumhuriyet Meydanı'nda 15 Temmuz'un 4'üncü yıl dönümü dolayısı ile düzenlenen programda vatandaşlar meydanları boş bırakmadı. Şehitler adına saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan gecede Kuran-ı Kerim tilaveti okundu. Törene katılanlardan asker annesi Kezban Güneş (56) kahramanlık türkülerini dinlerken gözyaşlarına hakim olamadı. Güneş, asker annesi olarak farklı duygular içerisinde olduğunu ifade ederek, "Bu vatan, bu topraklar bizim. Hainleri gördükçe vicdanen rahatsız oldum ağladım. Asker annesi olarak duygulanmamak elde değil" dedi.

15 Temmuz'un önemini belirten konuşmaların yapıldığı gecede İl Müftüsü Abdullah Pamuklu dua okudu. Saatler 00.13'ü gösterdiğinde yurt genelinde olduğu gibi Tokat'ta da selalar okundu. Programa katılanlar duygusal anlar yaşadı.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da denizde boğulma tehlikesi geçiren genç hayatını kaybettiSamsun'da denizde boğulma tehlikesi geçiren genç hayatını kaybettiSamsun'da değişmeyen manzaraSamsun'da değişmeyen manzaraBergama tarım arazisi de, Samsun Çarşamba Ovası ne?Bergama tarım arazisi de, Samsun Çarşamba Ovası ne?Samsun'da kırmızı ışık kazası: 3 yaralıSamsun'da kırmızı ışık kazası: 3 yaralıSamsun'da kavşakta kaza: 10 yaralıSamsun'da kavşakta kaza: 10 yaralı

SIRADAKİ HABER