HaberlerSamsun haberİYİ Parti Adayı Murat Keskin: Samsun ve Türkiye için çok çalışacağız

İYİ Parti Adayı Murat Keskin: Samsun ve Türkiye için çok çalışacağız - Samsun haber

İYİ Parti İl Başkan Adayı Murat Keskin, 'Ben değil biz anlayışını hakim kılarak Samsun ve Türkiye için çok çalışacağız' dedi

İYİ Parti Adayı Murat Keskin: Samsun ve Türkiye için çok çalışacağız

9 Ağustos'ta yapılacak İYİ Parti Samsun İl kongresine doğru gidilirken, İYİ Parti Samsun İl Başkan Adayı Murat Keskin, İlkadım İlçe Yönetimi ve delegeleriyle biraraya geldi. Keskin, İlkadım İlçe Yönetimi ve Delegelere, ben değil biz anlayışını hakim kılacaklarının, Samsun ve Türkiye için çok çalışacaklarının sözünü verdi.

     SAMSUN SEVDASI VE İYİ PARTİ İKTİDARI İÇİN
İYİ Parti İl Başkan Adayı Murat Keskin yaptığı konuşmada, "İYİ Parti İlkadım İlçe Yönetimimiz ve İl Delegelerimiz ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İlkadım Belediyesi'ne İYİ Partili dava arkadaşlarımızın üstün gayretleriyle diktiğimiz İYİ Parti sancağının önümüzdeki yıllarda da dalgalanması için sözleştik. Daha İYİ bir İlkadım'ın omuz omuza inşası için Samsun'dan attığımız ilk adımlarla, İYİ Partimizin iktidarı için şimdiden çalışmaya başladık. Benim aday olmamın ardında yatan gerçek Samsun sevgisi ve İktidara yürüyen İYİ Parti'nin başarısına katkıda bulunmaktır. Partimizin hangi zorluklarla kurulduğunu, tozlu ve zorlu yollardan nasıl geçtiğini en iyibilenlerdeniz. Cesur insanların biraraya gelerek el ele gönül gönüle verdiği bu zorlu yolculukta gücümüz nereye kadar yetiyorsa başarı için koşturacağımızdan kimsenin kuşkusun olmasın" diye konuştu.

     SAMSUN'DA İYİ PARTİ KONUŞULUYOR
İYİ Parti İl Başkan Adayı Murat Keskin, İYİ Parti İlkadım İlçe Başkanı Burcu Işıtan Satar ve yönetimine teşekkür ederek, "Şu anda Samsun'da tek konuşulan parti bizim partimiz. Partimizden aday olan her arkadaşımız bizim için kıymetli olduğu kadar her biri gittikleri yerde partimizin bayrağını dalgalandırıyor. Bu onur verici bir durum. Seçimler gelir geçer aslolan memleket sevdamız ve Samsun duruşumuzdur. Biz olaya böyle bakıyoruz" ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

İYİ Parti Samsun'da İl Başkanı Hasan AksoyİYİ Parti Samsun'da İl Başkanı Hasan AksoyMHP'de ilk kongre Samsun İlkadım'daMHP'de ilk kongre Samsun İlkadım'daAK Parti, Abdurrahman Dilipak hakkında suç duyurusunda bulunacak AK Parti, Abdurrahman Dilipak hakkında suç duyurusunda bulunacakMHP İl Başkanı Avcı ve AK Parti İl Başkanı Ay'dan ortak mesaj MHP İl Başkanı Avcı ve AK Parti İl Başkanı Ay'dan ortak mesajMHP Kırşehir teşkilatında kongre heyecanı MHP Kırşehir teşkilatında kongre heyecanı

SIRADAKİ HABER