HaberlerAntalya haberApartmanların arasında 'drift' mahalleliyi çileden çıkardı

Apartmanların arasında 'drift' mahalleliyi çileden çıkardı - Antalya haber

Antalya'da mahalle ortasında drift atan sürücü, çevredekilerin tepkisini çekti. Apartman sakinleriyle drift atan grup arasında gerginlik yaşandı. Gerginlik polisin araya girmesiyle son bulurken, o anlar vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı.

Apartmanların arasında 'drift' mahalleliyi çileden çıkardı

Sosyal medyada yayınlanan ve Antalya Ünsal Mahallesi'nde çekildiği belirtilen görüntülerde, bir grup sürücü mahallenin ortasında drift atmaya başladı. Çevredekilerin tepki gösterdiği sürücüler, mahalle sakinleriyle sözlü tartışmaya girdi. İddiaya göre, apartmandan bir vatandaş drift atanlara bir cisim fırlattı ve gerginlik daha da arttı. Görüntülerde gruptan bir kişinin de apartman önüne gelerek eve doğru bir cisim fırlattığı görülüyor.
Mahalleliyle driftçilerin kavgası, ihbar üzerine olay yerine gelen polisin araya girmesiyle son buldu.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da cinayetSamsun'da cinayetVali Zülkif Dağlı: Samsun'la ilgili iddialar doğru değilVali Zülkif Dağlı: Samsun'la ilgili iddialar doğru değilSamsun'da vaka sayısı arttı, valilik yeni tedbirleri açıkladıSamsun'da vaka sayısı arttı, valilik yeni tedbirleri açıkladıSamsun'a şehit ateşi düştüSamsun'a şehit ateşi düştüİyi Parti Samsun B.B. Meclis üyesi kurşunlandıİyi Parti Samsun B.B. Meclis üyesi kurşunlandı

SIRADAKİ HABER