HaberlerDenizli haberEmniyetten 227 adreste denetim

Emniyetten 227 adreste denetim - Denizli haber

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından iş yeri ve ikametlerde yapılan denetimlerde 4 kişiye 14 bin 400 TL ceza kesildi.

Emniyetten 227 adreste denetim

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü, 20-26 Temmuz tarihleri arasında 227 farklı iş yeri ve ikamette denetim yaptı. Yapılan denetimlerde 5 iş yerinde konsomatrislik yapan kadınların çalıştığı, 1 iş yerinde 22.00'den sonra alkol satışı yapıldığı ve TAPDK belgesi olmadan alkol sunumu yapıldığı tespit edilerek, iş yerinde bulunan 377 şişe alkole el konuldu. Bir eğlence yerinde oyun kağıdı ile oyun oynadığı tespit edilen 4 şahsa ise 14 bin 400 TL cezai işlem uygulandı.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da köpeğin saldırısından kurtulmak için atladığı denizde boğulduSamsun'da köpeğin saldırısından kurtulmak için atladığı denizde boğuldu01 Ağustos Cumartesi Samsun hava durumu01 Ağustos Cumartesi Samsun hava durumuSamsun'da alkol komasına giren şahıs hastaneye kaldırıldıSamsun'da alkol komasına giren şahıs hastaneye kaldırıldı5 şehirde vaka sayıları artıyor 5 şehirde vaka sayıları artıyorSamsun'da acemi kasaplar kendilerini kestilerSamsun'da acemi kasaplar kendilerini kestiler

SIRADAKİ HABER