HaberlerBalıkesir haberAvrupa'yı değil Balıkesir'i seçti

Avrupa'yı değil Balıkesir'i seçti - Balıkesir haber

Türkiye Basketbol Ligi takımlarından Balıkesir Büyükşehir Belediyespor, ABD'li oyun kurucusu Myles Mack ile yeniden anlaştı. Avrupa'daki birçok takımın peşinde olduğu Myles Mack ile yeniden anlaşma sağlayan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor önemli bir hamle yapmış oldu.

Avrupa'yı değil Balıkesir'i seçti

Geçtiğimiz sezon Polonya Ligi takımlarından GTK Gliwice'den transfer edilen ABD'li 27 yaşındaki oyun kurucu Myles Mack, 2020-2021 sezonunda da Balıkesir Büyükşehir Belediyespor forması giyecek. Myles Mack geçtiğimiz sezon Türkiye Basketbol Ligi'nin en iyi guardı seçilmişti.
Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Genel Menajeri Anıl Uyanık oyuncu ile yeniden anlaştıklarını açıklayarak, "Bu sene kulübümüzde gösterdiği performansla Avrupa'daki önemli kulüplerin dikkatini çeken oyuncunun şehrimizde kalmayı tercih etmesi bizim için çok önemli" dedi.

İLGİLİ HABERLER

(Özel haber) Elazığ İl Özel İdare Kadın Basketbol Takımı hazırlıklara başladı (Özel haber) Elazığ İl Özel İdare Kadın Basketbol Takımı hazırlıklara başladıDiyarbakırspor kararı bekliyor Diyarbakırspor kararı bekliyorAğrılı tenisçilerden 3 madalya Ağrılı tenisçilerden 3 madalyaKayserispor'dan Fenerbahçe'ye geçmiş olsun mesajı Kayserispor'dan Fenerbahçe'ye geçmiş olsun mesajıFenerbahçe Beko oyuncusu Topuk Göletinde balık tuttu Fenerbahçe Beko oyuncusu Topuk Göletinde balık tuttu

SIRADAKİ HABER