HaberlerAmasya haberVali Masatlı'dan Amasya OSB müteşebbis heyeti ve sanayicilerle toplantı

Vali Masatlı'dan Amasya OSB müteşebbis heyeti ve sanayicilerle toplantı - Amasya haber

Amasya Valisi Mustafa Masatlı, Amasya Organize Sanayi Bölgesi (OSB) müteşebbis heyeti üyeleri ve sanayicilerle bölgedeki faaliyetler, yatırımlar ile sorunlarla ilgili toplantı yaptı.

Vali Masatlı'dan Amasya OSB müteşebbis heyeti ve sanayicilerle toplantı

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğü nezdinde yapılan görüşmeler, oluşturulan İl Sanayi ve OSB Koordinasyonu Kurulu'nun planlanan çalışmaları ve Amasya OSB'de yapılacak projelerle ilgili bilgilerin paylaşıldığı toplantıda müteşebbis heyetinin gündeminde yer alan konular ele alınarak istişare edildi.
Toplantıda, Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, İl Genel Meclisi Başkanı Zeki Erarslan, müteşebbis heyet üyeleri ve sanayiciler yer aldı.

İLGİLİ HABERLER

Fındık fiyatları ne kadar? 05 Ağustos Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 05 Ağustos Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 04 Ağustos Salı il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 04 Ağustos Salı il il güncel fındık fiyatlarıSamsun Büyükşehir Belediyesi'den 6 çiftçiye alım garantili destekSamsun Büyükşehir Belediyesi'den 6 çiftçiye alım garantili destekFiskobirlik 15 Ağustos'tan itibaren peşin alımlara başlıyorFiskobirlik 15 Ağustos'tan itibaren peşin alımlara başlıyorSamsun'da balığa olan ilgi arttıSamsun'da balığa olan ilgi arttı

SIRADAKİ HABER