HaberlerSamsun haberSamsun'da trafik sorununa 'akıllı' çözüm

Samsun'da trafik sorununa 'akıllı' çözüm - Samsun haber

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 'Samsun Akıllı Şehir Projesi' kapsamında karayolu güvenliğini arttırarak trafik akışını daha konforlu hale getireceklerini söyledi.

Samsun'da trafik sorununa 'akıllı' çözüm


Başkan Mustafa Demir, "Samsun Akıllı Şehir Projesi" kapsamında yapılması planlanan "Karayolu Kavşak Geometrisi Yenilenmesi, Dinamik Adaptif Sinyalizasyon Uygulaması ve EDS Sistemleri" hakkında Ulaşım Dairesi Başkanı Kadir Gürkan ve teknik ekibinden bilgi aldı.
Başkan Demir yaptığı açıklamada, "Şehrimizde trafiği rahatlatacak çözümleri hayata geçirmek için çalışmaya devam ediyoruz. Çalışmalarımızla karayolu güvenliğini arttırarak trafik akışını daha konforlu hale getireceğiz" dedi.
Ulaşım Dairesi Başkanlığı ziyaretinde Genel Sekreter İlhan Bayram da hazır bulundu.

 

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da İLKEM'in başarısı tescillediSamsun'da İLKEM'in başarısı tescilledi19 Mayıs Belediyesinden kurban kesim kursu 19 Mayıs Belediyesinden kurban kesim kursuBaşkan Hasan Togar üç aileye çifte bayram yaşattıBaşkan Hasan Togar üç aileye çifte bayram yaşattıBaşkan Cemil Deveci ödüllendirdiBaşkan Cemil Deveci ödüllendirdiTekkeköy'de her şehit için bir kurban kesilecekTekkeköy'de her şehit için bir kurban kesilecek

SIRADAKİ HABER