HaberlerOsmaniye haberJandarmadan kaçan araçtan uyuşturucu ve ruhsatsız silah çıktı

Jandarmadan kaçan araçtan uyuşturucu ve ruhsatsız silah çıktı - Osmaniye haber

Osmaniye'nin Bahçe ilçesinde jandarmadan kaçan otomobilde, narkotik köpeğiyle yapılan aramada uyuşturucu madde ve ruhsatsız silah ele geçirildi.

Jandarmadan kaçan araçtan uyuşturucu ve ruhsatsız silah çıktı

Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Kızlaç köyü mevkisinde "dur" ihtarına uymayarak kaçan otomobil sürücüsü yapılan takip neticesinde yakalandı. Narkotik köpeğiyle aracın kaçış güzergahında yapılan aramalarda 2 adet ruhsatsız tabanca, 2 adet şarjör ve şarjör içerisinde 11 adet 9 mm tabanca fişeği ve 20 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.
Araç içerisinde yapılan aramada ise 5 gram metamfetamin maddesi, 2 adet uyuşturucu-uyarıcı hap ve 25 adet 9 mm tabanca fişeği ele geçti.

İLGİLİ HABERLER

AYM'den Samsun için sel felaketi kararıAYM'den Samsun için sel felaketi kararıSamsun'da askıda kalan otomobilde can pazarıSamsun'da askıda kalan otomobilde can pazarıSamsun'da yeni Koronavirüs tedbirleriSamsun'da yeni Koronavirüs tedbirleriSamsun'da lavaboda bulunduğu parayı polise teslim ettiSamsun'da lavaboda bulunduğu parayı polise teslim ettiSamsun'da pikniğe giden aile kaza yaptı: 6 yaralıSamsun'da pikniğe giden aile kaza yaptı: 6 yaralı

SIRADAKİ HABER