HaberlerAydın haberNazilli'de 7 adet sahte ve karşılıksız çek ele geçirildi

Nazilli'de 7 adet sahte ve karşılıksız çek ele geçirildi - Aydın haber

Aydın'ın Nazilli ilçesinde Kurban Bayramı öncesi sahtecilik olaylarına karşı denetimlerini sürdüren polis ekipleri piyasaya sürülmek üzere olan 7 adet sahte ve karşılıksız çek ele geçirildi.

Nazilli'de 7 adet sahte ve karşılıksız çek ele geçirildi

Nazilli'de Kurban Bayramı öncesi vatandaşların huzur ve güven ortamı içinde alış veriş yapmaları ve kurbanlık almaları için polis ekipleri sahte çek ve para kalpazanlarına yönelik çalışmalarını sürdürürken, vatandaşlara bilgilendirici broşürler dağıtılıyor.
Edinilen bilgiye göre, sahtecilikle mücadele kapsamında çalışmalarını sürdüren Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri, yaptıkları çalışmalarda H.D., isimli şahıstan Nazilli'de piyasaya sürülmek üzere olan 7 adet sahte ve karşılıksız çek ele geçirdi. Gözaltına alınan H.D. isimli şahıs hakkında adli işlemlerin devam ettiği öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da silahlı çatışma: 1 ölü, 1 yaralıSamsun'da silahlı çatışma: 1 ölü, 1 yaralıSamsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi, ilçe ayağa kalktıSamsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi, ilçe ayağa kalktıSamsun'da amca, yeğenini öldürdüSamsun'da amca, yeğenini öldürdüAşk engel tanımadı- engelli çift Samsun'da evlendiAşk engel tanımadı- engelli çift Samsun'da evlendi9'uncu kattan düşen kadın hayatını kaybetti9'uncu kattan düşen kadın hayatını kaybetti

SIRADAKİ HABER