HaberlerEdirne haberEdirne'de kaçakçılığa geçit yok

Edirne'de kaçakçılığa geçit yok - Edirne haber

Edirne'de, KOM Şube Müdürlüğü ekiplerince durdurulan bir araç içerisinde çok sayıda kaçak cep telefonu, cep telefonu aksesuarları ve bilgisayar aksesuarları ele geçirildi.

Edirne'de kaçakçılığa geçit yok

Edinilen bilgiye göre, Edirne Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele görevlilerince, kaçakçılık olaylarının önlenmesine yönelik olarak yapılan çalışmalar kapsamında, sürücülüğünü S.Ö. isim şahsın yaptığı bir araçta, 40 adet herhangi bir faturası ve belgesi bulunmayan değişik marka ve modellerde tuşlu cep telefonu olmak üzere; 3 bin 500 adet herhangi bir faturası ve belgesi bulunmayan değişik marka ve modellerde cep telefonu aksesuarları, bilgisayar aksesuarları, hoparlör, mikrofon ele geçirildi.
Söz konusu olayla ilgili şüpheliler S.Ö. ve R.Y. isimli şahıslar gümrük kaçakçılığı suçu kapsamında gözaltına alındı. Soruşturma sürüyor.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da denizde boğulma tehlikesi geçiren genç hayatını kaybettiSamsun'da denizde boğulma tehlikesi geçiren genç hayatını kaybettiSamsun'da değişmeyen manzaraSamsun'da değişmeyen manzaraBergama tarım arazisi de, Samsun Çarşamba Ovası ne?Bergama tarım arazisi de, Samsun Çarşamba Ovası ne?Samsun'da kırmızı ışık kazası: 3 yaralıSamsun'da kırmızı ışık kazası: 3 yaralıSamsun'da kavşakta kaza: 10 yaralıSamsun'da kavşakta kaza: 10 yaralı

SIRADAKİ HABER