HaberlerAydın haberBaşkan Kaplan'dan gazeteci Kazankaya'ya doğum günü sürprizi

Başkan Kaplan'dan gazeteci Kazankaya'ya doğum günü sürprizi - Aydın haber

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan '24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı' dolayısıyla basın mensupları ile bir araya geldiği kahvaltı organizasyonunda gazeteci Kamil Kazankaya'ya doğum günü sürprizi yaptı.

Başkan Kaplan'dan gazeteci Kazankaya'ya doğum günü sürprizi

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, 'Gazeteciler ve Basın Bayramı' dolayısıyla Adnan Menderes Kent Ormanı'nda basın mensupları ile buluştu. Düzenlenen kahvaltılı toplantının ardından Başkan Kaplan bugün doğum günü olan Aydınlı gazeteci Kamil Kazankaya'ya sürpriz yaparak doğum gününü kutladı. Kaplan'ın sürprizi karşısında şaşıran Kazankaya kendisi için hazırlanan doğum günü pastasının üzerindeki mumları üfledi. 28 yaşına giren Kazankaya'nın yeni yaşını kutlayan Kaplan, "Korona virüsten dolayı sağlığa ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde Kamil kardeşimize daha nice sağlık, mutluluk, huzur ve başarı dolu yıllar diliyorum" dedi.
Gazeteci Kazankaya da kendisine hazırlanan sürprizden dolayı Kaplan'a teşekkür ederek, pastasını kesti.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da silahlı çatışma: 1 ölü, 1 yaralıSamsun'da silahlı çatışma: 1 ölü, 1 yaralıSamsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi, ilçe ayağa kalktıSamsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi, ilçe ayağa kalktıOtomobil ikiye bölündü iki genç hayatını kaybettiOtomobil ikiye bölündü iki genç hayatını kaybetti9'uncu kattan düşen kadın hayatını kaybetti9'uncu kattan düşen kadın hayatını kaybettiKan donduran cinayetKan donduran cinayet

SIRADAKİ HABER