HaberlerWhatsApp Plus APK indir – Son güncel Sürüm

WhatsApp Plus APK indir – Son güncel Sürüm

Hayatımıza 2015 senesinde girmiş olan WhatsApp Plus uygulaması, sağladığı imkanlar sayesinde gün geçtikçe çok daha fazla kişi tarafından kullanılır hale gelmiştir.

WhatsApp Plus APK indir – Son güncel Sürüm

Hayatımıza 2015 senesinde girmiş olan WhatsApp Plus uygulaması, sağladığı imkanlar sayesinde gün geçtikçe çok daha fazla kişi tarafından kullanılır hale gelmiştir. Geliştirmiş olduğu alt yapısı ile eklenmiş olan birçok özellik, WhatsApp kullanıcılarının yeni tercihi olarak yerini aldı. WhatsAapp Plus, Google Play Store'da bulunmuyor fakat android kullanıcıları arasında oldukç yaygın bir uygulama haline gelmiştir. Whatsapp Plus ile normal WhatsApp uygulamasında bulunmayan özelliklere sahip olabiliyorsunuz. Bu özellikler ise size günlük yaşamda birçok katkı sağlayabiliyor. Peki WhatsApp Plus'ın ne gibi özellikleri vardır?

 Apk indir'me sitelerinin çoğunda bulunan whatsapp plus detaylı özellikleri aşağıda listelenmiştir.

 WhatsApp Plus'ın Özellikleri Nelerdir?

 Gizlilik: WhatsApp Plus ile mavi tiklerinizi, kaydediyor yazınızı, ikinci tiklerinizi, mavi mikrofonlarınızı ve daha birçok şeyi gizleyebiliyorsunuz.

 Profile Bakanlar:WhatApp Plus'ın belki de en sevilen özelliklerinden biri olabilir. Bu uygulama ile profilinize kimlerin bakmış olduğunu görüntüleyebilirsiniz.

 Çeşitli Temalar: WhatsApp Plus ile cihazınıza birçok değişik tema indirebilir ya da kendi zevklerinize göre temalar oluşturabilirsiniz. Ayrıca bu uygulamada baloncuk ve tek stilleri de değiştirilebiliyor.

 Log Kaydı:Bu uygulama sayesinde 24 saat boyunca olan bitenleri kayda alabiliyorsunuz.

 Arttırılmış Medya:En çok sevilen bir diğer özellik ise arttırılmış medya özelliğidir. Bu özellik ise 1GB'a kadar video ve de sınırsız resim gönderebiliyorsunuz.

 Dil Seçenekleri:WhatsApp Plus sizlere Türkçe, İngilizce ve de Azerice dil imkanları sunuyor. Aynı zamanda sohbet ederken dil çevirisi de yapabiliyorsunuz.

 Çevrim dışı  Modu: Bu mod sayesinde WhatsApp'a girmiş olsanız bile çevrimdışı olarak gözükebiliyorsunuz. Böylelikle çevrimiçi gözükme sorunu da ortadan kalkıyor.

 Devamlı Çevrim i çi Modu:Bu mod ise uygulamadan çıkıldığında sizi 15 dakikalığına çevrimiçi gösteriyor. Çevrimiçi gözükmek isteyen kişiler bu modu kullanabilir.

 Sohbet Kilitleme: Uygulama sohbetlerinize isterseniz kilit ya da şifre koyabilirsiniz.

 

İLGİLİ HABERLER

Fahri trafik müfettişleri Samsun'da ceza yağdırıyorFahri trafik müfettişleri Samsun'da ceza yağdırıyorSamsun'da müteahhit denizde yüzerken boğulduSamsun'da müteahhit denizde yüzerken boğulduSamsun'da cinayetSamsun'da cinayetSamsun'a şehit ateşi düştüSamsun'a şehit ateşi düştüSamsun'da vaka sayısı arttı, valilik yeni tedbirleri açıkladıSamsun'da vaka sayısı arttı, valilik yeni tedbirleri açıkladı

SIRADAKİ HABER