HaberlerBalıkesir haberBurhaniye'de Polis kurban satıcılarını sahte paraya karşı uyardı

Burhaniye'de Polis kurban satıcılarını sahte paraya karşı uyardı - Balıkesir haber

Burhaniye ilçesinde, yaklaşan bayram nedeniyle kurban pazarları hizmete girerken, polis de pazarda sahte para uyarısı yaptı. Kurban pazarına giden Burhaniye Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği görevlileri, satıcıları sahte paraya karşı uyarırken, çok sayıda broşür dağıttı.

Burhaniye'de Polis kurban satıcılarını sahte paraya karşı uyardı

Kurban Pazarı'na giden Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğinden Türkan Yamiç, kurban satıcılarını ziyaret ederken, uyarılarda bulundu. Zaman zaman kurban pazarlarında sahte para olaylarının yaşandığını dikkat çeken Yamiç, "Size verilen paranın sahteliğinden şüphelenirseniz vakit geçirmeden bizleri arayın. Bu konuda bilgi sahibi olmanız için de dağıttığımız broşürleri dikkatlice okuyun. Bütün gayretimiz sizlerin mağdur olmanızı önlemek içindir" dedi. Kurbanlık satıcıları da, polislere teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da elektrik faturasından 'otomobil' kazandıSamsun'da elektrik faturasından 'otomobil' kazandıFındık fiyatları ne kadar? 08 Ağustos Cumartesi il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 08 Ağustos Cumartesi il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 07 Ağustos Cuma il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 07 Ağustos Cuma il il güncel fındık fiyatlarıMurat Toktaş: Oteller bomboş, günlük kiralık evler ful çekiyorMurat Toktaş: Oteller bomboş, günlük kiralık evler ful çekiyorFındık fiyatları ne kadar? 10 Ağustos Pazartesi il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 10 Ağustos Pazartesi il il güncel fındık fiyatları

SIRADAKİ HABER