HaberlerHatay haberSamandağ'da buldukları parayı polis eşliğinde sahibine teslim etiler

Samandağ'da buldukları parayı polis eşliğinde sahibine teslim etiler - Hatay haber

Hatay'ın Samandağın ilçesinde duyarlı üç vatandaş bulunan 2.200 lirayı polis ekipleri nezaretinde sahibine teslim etti.

Samandağ'da buldukları parayı polis eşliğinde sahibine teslim etiler

Deniz Mahallesinde bulunan Hızır Parkında Soner Aslan,Emre Aslan,Muhittin hüzmeli isimli üç vatandaş bank üzerinde 2.200 lira buldular Çevresindekilere para kaybedip kaybetmediklerini soran duyarlı vatandaş sahibine ulaşamayınca parayı polis ekiplerine geldi. Samandağ ilçe emniyetine bağlı polis ekipleri paranın sahibini bulmak için devreye girdi.
Polis seyyar satıcılık yapan Necati Yıldız olduğunu tespit edip parayı bulanlar ile sahibi polis nezaretinden kaybettiği parayı teslim etti.

İLGİLİ HABERLER

Fındık fiyatları ne kadar? 05 Ağustos Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 05 Ağustos Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 07 Ağustos Cuma il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 07 Ağustos Cuma il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 06 Ağustos Perşembe il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 06 Ağustos Perşembe il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 08 Ağustos Cumartesi il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 08 Ağustos Cumartesi il il güncel fındık fiyatlarıHak-İş'ten SAMPA'ya mesaj: Zulmederseniz bu savaşa girerizHak-İş'ten SAMPA'ya mesaj: Zulmederseniz bu savaşa gireriz

SIRADAKİ HABER