HaberlerSamsun haberBaşkan Osman Topaloğlu: Söz verdiğimiz gibi

Başkan Osman Topaloğlu: Söz verdiğimiz gibi - Samsun haber

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, söz verdikleri projeleri hayata geçirmeye devam ettiklerini söyledi.

Başkan Osman Topaloğlu: Söz verdiğimiz gibi

19 Mayıs Belediyesi, Yörükler Mahallesi Düğün Salonunu tamamlayarak faaliyete geçirdi. Dereköy Mahallesi Kır Düğün Salonunu tamamlayıp faaliyete geçiren 19 Mayıs Belediyesi bir diğer projesi olan Yörükler Mahallesi Düğün Salonu çalışmalarına da tamamladı. 800 m2 kapalı alan üzerinde bulunan mekânda tavan kaplama ve aydınlatma, dekorasyon, mefruşat çalışmalarını tamamlanarak 2 ay gibi kısa bir sürenin ardından Yörükler Düğün Salonu tamamlanıp, faaliyete geçirildi. Düğün salonu modern görünümüyle örnek bir mekân oldu.
Çalışmalar hakkında açıklamada bulunan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, "Söz verdiğimiz projelerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz. Yörükler Mahallesi Düğün Salonumuzu tamamlayarak, halkımızın hizmetine sunduk. İlçemize yeni bir düğün salonu daha kazandırdık. Mutlu günlerde halkımızın mutluluklarına ortak olmaya devam edeceğiz. Yörükler düğün salonu ilçemize hayırlı olsun" dedi.

 

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da eski tekel depolarındaki sorun çözülüyorSamsun'da eski tekel depolarındaki sorun çözülüyorAtakum Belediye Başkanı Cemil Deveci: Kursiyer sayısı bini aştıAtakum Belediye Başkanı Cemil Deveci: Kursiyer sayısı bini aştıMustafa Demir: Samsun'da hedefi yarıladıkMustafa Demir: Samsun'da hedefi yarıladıkİlkadım Belediyesi'nden kardeşlik köprüsüİlkadım Belediyesi'nden kardeşlik köprüsüBaşkan Cemil Deveci'den teşekkür belgesiBaşkan Cemil Deveci'den teşekkür belgesi

SIRADAKİ HABER