HaberlerAydın haberADÜSEM 'Temel Borsa ve Türev Piyasalar Eğitimini' yatırımcılara götürüyor

ADÜSEM 'Temel Borsa ve Türev Piyasalar Eğitimini' yatırımcılara götürüyor - Aydın haber

Adnan Menderes Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (ADÜSEM), Nazilli İktisadi İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Dekan v. Prof. Dr. Yusuf Kaderli ile birlikte yürüttüğü çalışma kapsamında Türkiye'nin birçok şehrinde "Temel Borsa ve Türev Piyasalar Eğitimini" gerçekleştirdi.

ADÜSEM 'Temel Borsa ve Türev Piyasalar Eğitimini' yatırımcılara götürüyor

Borsa eğitimine yaşanan yoğun talep üzerine gerçekleşen eğitim haziran ayının başından temmuz ayının ortasına kadar sırasıyla Antalya, Bursa, Aydın, İstanbul, Ankara ve İzmir'de düzenlendi. Yatırımcı adaylarına ve yatırımcılara bizzat bulundukları şehirlerde verilen eğitim yoğun ilgi ile karşılandı.
Nazilli İİBF Dekan V. Prof. Dr. Yusuf Kaderli, ADÜ'nün finans alanında bir marka olması yolunda önemli faktörlerden biri olan ADÜSEM Temel Borsa Eğitimleri'nin yılın sonuna kadar devam edeceğini belirterek, "Türkiye'de iyi bir Temel Borsa Eğitimi'nin verilebildiği sayılı birkaç il var. Bunlardan biri de üniversitemizin merkezi eğitim birimi olan ADÜSEM sayesinde Aydın ili, yatırımcı adaylarının ve yatırımcıların bulundukları şehirlere eğitimi götürmüş olmaktan memnuniyet duyuyoruz" dedi.
Prof. Dr. Kaderli, yeni borsa eğitim takviminin finansal okuryazarlığını geliştirmek ve borsa yatırımcısı olmak isteyen adaylara duyurulacağını da sözlerine ekledi.
Katılımcılar eğitim sonrası yaptıkları açıklamalarda, ADÜSEM bünyesinde yapılan eğitimlerden duydukları memnuniyetleri dile getirdi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da silahlı çatışma: 1 ölü, 1 yaralıSamsun'da silahlı çatışma: 1 ölü, 1 yaralıSamsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi, ilçe ayağa kalktıSamsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi, ilçe ayağa kalktıOtomobil ikiye bölündü iki genç hayatını kaybettiOtomobil ikiye bölündü iki genç hayatını kaybetti9'uncu kattan düşen kadın hayatını kaybetti9'uncu kattan düşen kadın hayatını kaybettiOrdu'da vahşet! Kendini ve sevgilisini yaktıOrdu'da vahşet! Kendini ve sevgilisini yaktı

SIRADAKİ HABER