HaberlerDiyarbakır haberBağlar Belediyesi camileri bayrama hazırladı

Bağlar Belediyesi camileri bayrama hazırladı - Diyarbakır haber

AK Partili Diyarbakır'ın Bağlar İlçe Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi camilerde dezenfekte çalışması gerçekleştirdi.

Bağlar Belediyesi camileri bayrama hazırladı

Bayram namazı ve cuma namazı dikkate alınarak Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu'nun talimatıyla Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan ekipler, tespit edilen camilerde hummalı bir çalışma gerçekleştirdi. Aynı anda hem dezenfekte, temizleme ve kurutma özelliği olan son teknoloji ürünü akıllı araçlarla yapılan çalışmaların ardında camiler hijyen hale getirildi. Kırsal yerleşim yerlerindeki camileri de kapsayan çalışmalar, vatandaşlar arasında memnuniyetle karşılandı.
Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, titiz ve hummalı bir çalışma ile camileri bayram öncesinde steril hale getirdiklerini söyledi. Beyoğlu, "Milletimize karşı hissettiğimiz sorumluluğun gereği olarak hem ilçemizdeki hem de talep üzerine Diyarbakır'daki diğer camileri dezenfekte ve temizlik çalışmasıyla bayrama hazırladık" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun Sağlık Müdürü Oruç'tan 'koronavirüs' uyarısıSamsun Sağlık Müdürü Oruç'tan 'koronavirüs' uyarısıÇocuklar Tepebaşı'nda sağlıkla gülümsüyor Çocuklar Tepebaşı'nda sağlıkla gülümsüyorHastane müdür yardımcısı korona virüse yenik düştü Hastane müdür yardımcısı korona virüse yenik düştüVaka sayısının arttığı Diyarbakır'da çocuklar: "Korona virüs umurumuzda değil" Vaka sayısının arttığı Diyarbakır'da çocuklar: "Korona virüs umurumuzda değil"Japonya ABD'li ilaç devi Pfizer ile Covid-19 aşısı anlaşmasına vardı Japonya ABD'li ilaç devi Pfizer ile Covid-19 aşısı anlaşmasına vardı

SIRADAKİ HABER