HaberlerBalıkesir haberVali Şıldak'tan Korona virüs uyarısı

Vali Şıldak'tan Korona virüs uyarısı - Balıkesir haber

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak Korono virüsün Kurban Bayramında da yayılmaya devam edeceğine dikkat çekti.

Vali Şıldak'tan Korona virüs uyarısı

Vali Hasan Şıldak yaptığı sosyal medya paylaşımında, 'Korono virüs Kurban Bayramında da yayılmaya devam edecek. Bu nedenle tedbirlere her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Bayramlaşmada mesafenin çok önemli olduğunu unutmayalım. Lütfen her ortamda dikkatli olalım, kontrollü sosyal hayatın kurallarına uyalım. Bayramda çok daha duyarlı olalım' ifadelerini kullandı.
Vali Şıldak, vatandaşlardan beklentilerinin ve özellikle ricalarının yapılan her uyarı ve çağrıya uyularak, toplu ortamlardan uzak durulması olduğuna dikkat çekti. Vali Şıldak, sosyal mesafe kuralını ihlal eden bu tür durumların hastalığın yayılma riskini arttırdığına da işaret ederek, kontrollü sosyal hayatın kurallarına uyulması ve her ortamda daha dikkatli olunması gerektiğinin altını çizdi.

İLGİLİ HABERLER

Fotoğraf tutkunu Samsun cumhuriyet savcısı 358'inci kuş türünü belgelediFotoğraf tutkunu Samsun cumhuriyet savcısı 358'inci kuş türünü belgelediTekmanlı sanatçı silahla vurularak öldürüldü Tekmanlı sanatçı silahla vurularak öldürüldüKosova Başbakanı Hoti, korona virüse yakalandı Kosova Başbakanı Hoti, korona virüse yakalandıNorveç'te kruvaziyer gemide görevli 33 personelde korona virüs tespit edildi Norveç'te kruvaziyer gemide görevli 33 personelde korona virüs tespit edildiBaraj gölünde boğulma tehlikesi geçiren üniversiteli Harun'u çevredeki vatandaşlBaraj gölünde boğulma tehlikesi geçiren üniversiteli Harun'u çevredeki vatandaşl

SIRADAKİ HABER