HaberlerAydın haberEfeler Belediyesi'nden personele haşerelerle mücadele eğitimi

Efeler Belediyesi'nden personele haşerelerle mücadele eğitimi - Aydın haber

Efeler Belediyesi çalışanlarına haşerelerle daha etkin mücadele için 'Biyosidal Ürün Uygulama' eğitimi verildi.

Efeler Belediyesi'nden personele haşerelerle mücadele eğitimi

Efeler Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından Milli Aydın Bankası Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen etkinlikte çalışanlara 'Vektörle Mücadele Kapsamında Biyosidal Ürün Uygulama Eğitimi' verildi. Eğitimde sivrisinekler, larvalar, hamam böcekleri ve diğer kent zararlıları ile mücadelede yeni gelişmeler, teknikler ve izlenecek yöntemler hakkında bilgilendirmede bulunuldu.
Kentte haşerelerle mücadelede daha iyi sonuçlar doğuracağına inanılan eğitimler, Biyolog Tuğçe Güleryüz Ercan ve Yudum Turunçoğlu tarafından 2 bölümde gerçekleştirildi. Soru-cevap şeklinde geçen 2'nci bölümle son bulan eğitimin ardından Belediye Sağlık İşleri Müdürü Müdürü Dr. Eralp Atay, Tuğçe Güleryüz Ercan ve Yudum Turunçoğlu'na verdikleri eğitim için teşekkürlerini ileterek hediyelerini takdim etti.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi, ilçe ayağa kalktıSamsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi, ilçe ayağa kalktıOtomobil ikiye bölündü iki genç hayatını kaybettiOtomobil ikiye bölündü iki genç hayatını kaybettiSamsun'da silahlı çatışma: 1 ölü, 1 yaralıSamsun'da silahlı çatışma: 1 ölü, 1 yaralı9'uncu kattan düşen kadın hayatını kaybetti9'uncu kattan düşen kadın hayatını kaybettiOrdu'da vahşet! Kendini ve sevgilisini yaktıOrdu'da vahşet! Kendini ve sevgilisini yaktı

SIRADAKİ HABER