HaberlerDiyarbakır haberEt ürünlerine bayram ve korona virüs denetimi

Et ürünlerine bayram ve korona virüs denetimi - Diyarbakır haber

Diyarbakır'ın Bağlar İlçe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçede bulunan kasap, et marketleri ve et ürünlerinin işlenip satıldığı iş yerlerine yönelik hijyen denetimi gerçekleştirdi.

Et ürünlerine bayram ve korona virüs denetimi

İlçe geneline yayılan ekipler, Kurban Bayramı ve pandemi süreci nedeniyle önemi artan hijyen kurallarına dikkat edilip edilmediğini denetleyerek tespit edilen eksiklerle ilgili işletme sahiplerini uyardı. Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ekiplere denetimlerin titizlikle yapılması talimatını verdi. Bağlar Belediyesi, bayram boyunca da ilçede belirlenen kurban satışı ve kesimi yapılan 3 bölgede hizmet vererek bu yıl yeni tip korona virüs gölgesinde gerçekleşecek kurban satışı ve kesimi için denetimlerde bulunacak.

İLGİLİ HABERLER

Samsun Valisi Zülkif Dağlı: Yoğun bakım ve yatak sayısında sıkıntı yokSamsun Valisi Zülkif Dağlı: Yoğun bakım ve yatak sayısında sıkıntı yokRusya ilk koronavirüs aşısını onayladıRusya ilk koronavirüs aşısını onayladıSamsun'da AFAD gönüllülerine ilk yardım eğitimiSamsun'da AFAD gönüllülerine ilk yardım eğitimiMersin'de Buz Lazer Epilasyon DönemiMersin'de Buz Lazer Epilasyon DönemiAksaray Belediyesi şehrin maske ihtiyacını karşılıyor Aksaray Belediyesi şehrin maske ihtiyacını karşılıyor

SIRADAKİ HABER