HaberlerMersin'de Buz Lazer Epilasyon Dönemi

Mersin'de Buz Lazer Epilasyon Dönemi

Mersin Lazer Epilasyon merkezleri arasında öne çıkan Buz Lazer günümüzün en popüler lazer epilasyon uygulaması.

Mersin'de Buz Lazer Epilasyon Dönemi

Mersin Lazer Epilasyon merkezleri arasında öne çıkan Buz Lazer günümüzün en popüler lazer epilasyon uygulaması. Yaz aylarında uygulanabilmesi özellikle Mersin gibi yılın büyük bölümünün güneşli olduğu bölgelerde önemli bir avantaj sağlıyor.

 Buz Lazer Bronz Tene Uygulanabiliyor

 Lazer Epilasyon Mersin dendiğinde ilk akla gelen yöntem Buz Lazer. Bunda Buz Lazer epilasyonun bronz tende güvenle uygulanabilmesinin payı elbette çok fazla. Buz Lazer yaptırmak için cilt renginin açılmasını beklemek gerekmiyor. Güneşlendikten bir hafta sonra yanık ve ciltte leke kalma riski olmadan Buz Lazer yaptırmak mümkün. Buz Lazer sayesinde yaz aylarında lazer epilasyon yaptırmak sorun olmaktan çıkıyor.

buz lazer

 Ağrısız Lazer Epilasyonun Adresi Buz Lazer

Gelişmiş bir soğutma sistemine sahip Buz Lazer, cildi etkili bir şekilde soğutarak neredeyse tamamen ağrısız bir uygulama sunuyor. Cildi -3 dereceye kadar soğutan Ice Teknolojisi, Buz Lazer sisteminin patentli teknolojisi. Soğutma, tedavi başlığının safir ucundan yapılıyor. Safir uç cilde değdiğinde buz gibi soğuk olduğu için cilt hemen serinliyor. Bu his tüm uygulama boyunca devam ediyor.

Buz Lazer, hareketli uygulama tekniği ile kılları kademeli olarak ısıtıyor. Bu uygulama tekniği ağrıyı azaltan ve lazer epilasyonun daha konforlu olmasını sağlayan bir diğer patentli teknoloji. Tedavi başlığı cilt üzerinde adeta masaj yapar gibi hareket ettiriliyor ve hasta konforu üst seviyeye taşınıyor.

Ağrısız ve konforlu bir uygulama, etkili ve kalıcı sonuçlar, düşük yan etki riski bir arada olunca Buz Lazer de haliyle çok tercih ediliyor. Mersin'de kadınlar kadar erkekler de Buz Lazer epilasyondan yararlanıyorlar. Sakal üzeri, sırt ve omuz erkeklerin en çok lazer epilasyon yaptırdıkları bölgeler. Bu bölgelerde hem ağrısız hem de etkili bir lazer epilasyon yaptırmak isteyen erkeklerin tercihi Buz Lazer oluyor. Erkeklerin sıklıkla sakal şekillendirmek amacıyla da lazer epilasyon yaptırıyorlar. Bunun gibi hassasiyet gerektiren alanlar için Buz Lazer özel bir yüz ucuna sahip. Yüz ucu ile sakal şekillendirmek gibi hassasiyet gerektiren işlemler son derece güvenli ve pratik bir biçimde yapılabiliyor. Kulak içi ve burun içi gibi zor erişilebilen bölgeler için de bu uç kullanılıyor. Aynı zamanda kaş şekillendirme ve kaş ortası epilasyonunda da bu uçtan yararlanılıyor.

Buz Lazer 80'nin üzerinde ülkede kullanılıyor. Dünyanın birçok ülkesinde istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak isteyenler, her geçen gün artan oranda Buz Lazer epilasyondan yararlanıyorlar. Buz Lazer bronz tenler dahil tüm cilt tiplerinin lazer epilasyonunda FDA onayına sahip bir sistem. Tüm cilt tiplerinde güvenli ve tüm kıl tiplerinde etkili olduğu klinik olarak kanıtlanmış durumda. Buz Lazer hakkında birçok klinik çalışma mevcut. Hem kadın hem de erkek lazer epilasyonunda ağrısız, yan etkisiz bir uygulama sunan Buz Lazer her mevsimde güvenle uygulanabiliyor.

Yüzdeki ayva tüylerinde aktivasyona neden olmaması nedeniyle yüz bölgesinde Buz Lazer çok fazla tercih ediliyor ve geleneksel lazer epilasyon yöntemleri yerine Buz Lazer tercih edenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Sunduğu hasta konforu ve etkili sonuçları ile Buz Lazer Mersinliler tarafından da yoğun ilgi görüyor.

Gerçek Buz Lazer merkezlerine ulaşmak için www.buzlazer.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER

Samsun Valisi Zülkif Dağlı: 5 ilçeye 30 milyon TL'lik sağlık yatırımıSamsun Valisi Zülkif Dağlı: 5 ilçeye 30 milyon TL'lik sağlık yatırımıHuzursuz Bacak Sendromuna Kadınlarda Erkeklerden İki Kat Fazla RastlanırHuzursuz Bacak Sendromuna Kadınlarda Erkeklerden İki Kat Fazla RastlanırSamsun'da Korona'ya karşı mobil uyarıcı hizmetteSamsun'da Korona'ya karşı mobil uyarıcı hizmetteAcil serviste hayatını kaybeden kişinin yakınları hastaneyi bastı, sağlık çalışaAcil serviste hayatını kaybeden kişinin yakınları hastaneyi bastı, sağlık çalışaİçişleri Bakanı Soylu, kimlik kartı ile ehliyetin birleştirilmesine ilişkin, "Biİçişleri Bakanı Soylu, kimlik kartı ile ehliyetin birleştirilmesine ilişkin, "Bi

SIRADAKİ HABER