HaberlerSamsun haberSamsun İYİ Parti'de Devir Teslim

Samsun İYİ Parti'de Devir Teslim - Samsun haber

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığına seçilen Hasan Aksoy, önce mazbatasını sonra koltuğunu teslim aldı

Samsun İYİ Parti'de Devir Teslim

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı'nda devir teslim yapıldı. Kongrede il başkanı seçilen Hasan Aksoy, yönetim kurulu üyeleri ve partililerle il seçim kurulundan mazbatasını aldı. Aksoy, daha sonra İYİ Parti İl Başkanlığı'na geçerek Recep Güleroğlu'ndan koltuğu devraldı.

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy, "İl binamızda bizleri karşılayan bir önceki yönetime teşekkür ederiz. Bize bundan sonraki dönemde ihtiyaç olması halinde her türlü desteği vereceğini ifade eden Av.Recep Güleroğlu kardeşime başkanıma ayriyeten çok teşekkür ederim. Bundan sonra yeni yönetimizde arkadaşlarımızla demokratik yarışta diğer adayların yanında yer alan arkadaşlarımızla görüşerek partimize katkı sağlamak isteyenlerle birlikte bayrağı daha ileriye taşımak için elimizden geleni yapacağız. Bir olmak ,diri olmak ve iktidar olmak için gece demeden gündüz demeden çalışacağız" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni tedbirleri açıkladıCumhurbaşkanı Erdoğan, yeni tedbirleri açıkladıİçişleri Bakanı Soylu: "Yaklaşık 8 yıldır AK Parti'de çalışıyorum. Yarını önemseİçişleri Bakanı Soylu: "Yaklaşık 8 yıldır AK Parti'de çalışıyorum. Yarını önemseUkrayna'da başlatılan "Ortak Kuvvetler 2020" tatbikatında Türk İHA'ları kullanılUkrayna'da başlatılan "Ortak Kuvvetler 2020" tatbikatında Türk İHA'ları kullanılBaşkan Zeybek'ten istifa eden AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı ile ilgili ilk Başkan Zeybek'ten istifa eden AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı ile ilgili ilkBakanlar Albayrak, Pekcan ve Pakdemirli 'Gıda İzleme Komitesi' toplantısında birBakanlar Albayrak, Pekcan ve Pakdemirli 'Gıda İzleme Komitesi' toplantısında bir

SIRADAKİ HABER