HaberlerAydın haberKaracasu'da Korona virüs denetimi

Karacasu'da Korona virüs denetimi - Aydın haber

Korona virüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında Aydın'ın Karacasu ilçesinde denetim gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen denetimlerde 1 iş yerine idari para cezası kesilirken, 7 iş yeri de uyarıldı.

Karacasu'da Korona virüs denetimi


Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de görüldüğü günden bu yana 6 binin üzerinde kişinin hayatına mal olan Korona virüs (Covid-19) hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Korona virüs ile mücadele kapsamında ülke genelinde sık sık denetimler gerçekleştirilerek virüsün yayılması ve büyümesinin önüne geçilmeye çalışılıyor. Ülke genelindeki denetimler kapsamında Aydın'ın Karacasu ilçesinde de demetim gerçekleştirildi. 10 ekip ve 45 personel ile gerçekleştirilen denetimlerde 16 berber ve kuaför, 3 ticari taksi, 1 pazar yeri, 6 toplu taşıma aracı, 32 kahvehane, 1 yüzme havuzu, 13 lokanta ve aperatif salonu, 1 spor merkezi, 3 konaklama tesisi, 7 çay bahçesi, 1 düğün yeri, 2 internet kafe, 26 cami ve 3 halı saha olmak üzere toplamda 115 nokta denetlendi.

Denetlemeler kapsamında 1 iş yerine idari para cezası kesilirken, 7 iş yeri de ekiplerden uyarı aldı.

Denetimlerin belirli periyotlarla devam edeceği öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da kalecinin nikahı yeşil sahada kıyıldıSamsun'da kalecinin nikahı yeşil sahada kıyıldıBakan Soylu: "Dünyada İHA teknolojisini bizden daha iyi kullanan kimse yok" Bakan Soylu: "Dünyada İHA teknolojisini bizden daha iyi kullanan kimse yok"Fransa'da son 24 saatte 16 bin 98 yeni korona virüs vakası tespit edildi Fransa'da son 24 saatte 16 bin 98 yeni korona virüs vakası tespit edildiTeknosa hızlı teslimat ağını 48 ile çıkardı Teknosa hızlı teslimat ağını 48 ile çıkardıAFAD, Teknofest'te insanlık yararına teknoloji üretimine destek veriyor AFAD, Teknofest'te insanlık yararına teknoloji üretimine destek veriyor

SIRADAKİ HABER