HaberlerDiyarbakır haberKaymakam Beşikci muhtarlarla bir araya geldi

Kaymakam Beşikci muhtarlarla bir araya geldi - Diyarbakır haber

Diyarbakır'ın Yenişehir İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Vekili Murat Beşikci, ilçedeki mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Kaymakam Beşikci muhtarlarla bir araya geldi

Maske ve sosyal mesafe kuralına uyularak muhtarlarla bir araya gelen Kaymakam Beşikci, ilçede yapılan sosyal yardımlar, çalışmalar ve korona virüs ile mücadelede mahalle muhtarlarının görüş ve önerilerini dinledi. Yenişehir Belediyesi Başkan yardımcılarının da hazır bulunduğu muhtarlar toplantısında, muhtarları tek tek dinleyen Kaymakam Beşikci, Yenişehir Belediyesi olarak vatandaşların refah seviyesini yükseltmek ve Yenişehir'de yaşamaktan mutlu olabilmeleri için gece gündüz demeden hep birlikte çalıştıklarını söyledi. Kaymakam Beşikci, tüm mahallelere hizmet ulaştırdıklarını vurgulayarak, "Muhtarlarımızla birlikte mahallelerimize yapılması gereken çalışmalar, devam eden hizmetler ve her bir mahallemizde vatandaşlarımızdan bize iletilmesi için muhtarlarımıza aktarılmış olan konuları istişare etmek için bir araya geldik" dedi.
Toplantı, muhtarların taleplerinin dinlenmesinin ardından sona erdi.

İLGİLİ HABERLER

İYİ Parti'den Eskişehir OSB'ye ziyaret İYİ Parti'den Eskişehir OSB'ye ziyaretGümüşhane MHP kongresi yapıldı Gümüşhane MHP kongresi yapıldıPakistan Başbakanı Khan konuşurken Hintli diplomat salonu terk etti Pakistan Başbakanı Khan konuşurken Hintli diplomat salonu terk ettiPapa: "Pandemi, kaynakların adaletsiz dağıtımının değişmesi için bir fırsat" Papa: "Pandemi, kaynakların adaletsiz dağıtımının değişmesi için bir fırsat"Almanya Dışişleri Bakanı Maas: "Ermenistan ve Azerbaycan arasındaki çatışmalar bAlmanya Dışişleri Bakanı Maas: "Ermenistan ve Azerbaycan arasındaki çatışmalar b

SIRADAKİ HABER