HaberlerManisa haberYunusemre işçi ve işveren arasında köprü kuruyor

Yunusemre işçi ve işveren arasında köprü kuruyor - Manisa haber

Yunusemre Belediyesi, iş arayan vatandaşlara yardımcı olmak amacıyla kurduğu istihdam birimi aracılığıyla işyeri sahipleri ile iş arayan vatandaşları buluşturmayı sürdürüyor.

Yunusemre işçi ve işveren arasında köprü kuruyor

Yunusemre Belediyesi oluşturduğu istihdam biriminde iş arayan vatandaşlara yardımcı oluyor. Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan birim, İŞKUR İl Müdürlüğü ve danışmanlık şirketleriyle birlikte çalışarak vatandaşların iş bulmalarını sağlıyor. Birime başvuran vatandaşların formları, demografik özelliklerine göre düzenlenerek Bilgi İşlem Müdürlüğü'nce geliştirilen sistemde toplanıyor. Toplanan başvurular, vatandaşların kriterlerine göre firmalara yönlendiriliyor. Yunusemre Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Arzu Yerkazanoğlu, mülakata gelen işçiler ve firma temsilcileri ile görüştü. Yapılan çalışma kapsamında işçi arayan Sur Kalıp ve Teknika Plastik adına EGEM Şirketler Grubu temsilcileri aradığı özellikleri taşıyan personeller ile Yunusemre Belediyesi Meclis Lokali'nde mülakat gerçekleştirdi. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, işçileri her daim desteklemeye devam edeceklerini kaydetti.

İLGİLİ HABERLER

Fındık fiyatları ne kadar? 15 Eylül Salı il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 15 Eylül Salı il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 16 Eylül Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 16 Eylül Çarşamba il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 17 Eylül Perşembe il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 17 Eylül Perşembe il il güncel fındık fiyatlarıSamsun Çarşamba Şekerin Makinaları Bile Başka Fabrikalara GönderilmişSamsun Çarşamba Şekerin Makinaları Bile Başka Fabrikalara GönderilmişSamsun'daki hazine arazileri çiftçilere kiraya veriliyorSamsun'daki hazine arazileri çiftçilere kiraya veriliyor

SIRADAKİ HABER