HaberlerDiyarbakır haberÇınar Kaymakamı Büyüknalçacı sporcularla buluştu

Çınar Kaymakamı Büyüknalçacı sporcularla buluştu - Diyarbakır haber

Diyarbakır'ın Çınar İlçe Kaymakamı Güher Sinem Büyüknalçacı, ilçede çeşitli faaliyetlere katılan sporcularla bir araya geldi.

Çınar Kaymakamı Büyüknalçacı sporcularla buluştu

İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğünü ziyaret eden Kaymakam Büyüknalçacı, yetkililerden ilçenin tesis durumu, sporcu sayıları ve yapılan faaliyetlerle ilgili bilgi aldıktan sonra spor salonunda yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek sporcular ve sporcu velileriyle sohbet etti. Kaymakam Büyüknalçacı, Çınar'ın gerek sporcu sayıları gerekse faaliyetler açısından Diyarbakır'da önemli bir başarı elde ettiğini belirterek, ilçede önümüzdeki dönemde de aynı hırs ve istekle çalışmaların devam edeceğini söyledi. Kaymakamlık olarak her türlü katkıda bulunacaklarını aktaran Kaymakam Büyüknalçacı, "Kız çocuklarımızın antrenmanlara katılmaları ve ailelerinde onlarla birlikte sürecin içinde olmaları bizleri son derece mutlu etti. İnşallah ilçemize yeni projeler ve tesisler kazandırarak daha güzel imkanlarla yetenekli çocuklarımızın başarılı olmasını sağlayacağız" dedi.
Kaymakam Büyüknalçacı, daha sonra sporculara çeşitli hediyeler verdi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'un altın kızlarına 'millilik' belgesiSamsun'un altın kızlarına 'millilik' belgesiÇağla Büyükakçay, Roland Garros'a veda etti Çağla Büyükakçay, Roland Garros'a veda ettiSüper Kupa, Bayern Münih'in Süper Kupa, Bayern Münih'inGöztepe, stoper Marko Mihojevic'i renklerine bağladı Göztepe, stoper Marko Mihojevic'i renklerine bağladıSea To Sky Enduro motosiklet yarışları başlıyor Sea To Sky Enduro motosiklet yarışları başlıyor

SIRADAKİ HABER