HaberlerMersin haberToroslar'da salgına karşı uygulamalar devam ediyor

Toroslar'da salgına karşı uygulamalar devam ediyor - Mersin haber

Mersin'in merkez ilçe Toroslar Belediyesi, korona virüsle mücadelede kontrollü sosyal hayata geçişin ardından çalışmalarına devam ediyor.

Toroslar'da salgına karşı uygulamalar devam ediyor

Temasın yoğun olduğu tüm yaşam alanlarında dezenfeksiyon, denetim ve hijyen çalışmalarını aralıksız sürdüren belediye, ilçe genelindeki iş yerlerinden sağlık merkezlerine, ibadethanelerden çöp konteynerlerine kadar her yeri düzenli aralıklarla dezenfekte ederek, steril hale getiriyor. Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, salgının yayılmasını engellemek ve halk sağlığını korumak amacıyla ilçe genelinde dezenfekte çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini söyledi. "Salgına karşı tedbiri asla elden bırakmayalım" diyen Yılmaz, "Toroslar Belediyesi olarak ilk günden bu yana pandemi ile mücadeleyi kapsamlı bir şekilde sürdürüyoruz. Çalışma yelpazemizi de kontrollü sosyal hayata uygun şekilde genişlettik. Hemşehrilerimizin sağlığını her şeyin üstünde tutuyoruz. Belediye olarak yaptığımız bu tedbir çalışmaları önemli ama en önemlisi maske, mesafe ve hijyen kurallarından asla taviz verilmemelidir. Kurallara uyan tüm esnafımıza ve hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Sağlıklı günlere yeniden kavuşmak için elimizden gelen özeni gösterelim" ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

Vicdansızlığa soruşturmaVicdansızlığa soruşturmaSamsun'da 1099 kişiye 872 bin 960 TL korona cezasıSamsun'da 1099 kişiye 872 bin 960 TL korona cezasıSamsun'da Yeşilay'dan ücretsiz danışmanlık desteğiSamsun'da Yeşilay'dan ücretsiz danışmanlık desteğiSamsun'da filyasyon ekibini yanıltan cezalandırılacakSamsun'da filyasyon ekibini yanıltan cezalandırılacakKalpte Ritim Bozukluğu İnme Riskini 5 Kat ArtırıyorKalpte Ritim Bozukluğu İnme Riskini 5 Kat Artırıyor

SIRADAKİ HABER