HaberlerSakarya haberSerdivan'da korona virüs denetimleri devam ediyor

Serdivan'da korona virüs denetimleri devam ediyor - Sakarya haber

Serdivan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri korona ile mücadelede 'Sağlık İçin Koronayla Mücadelede Sıfır Tolerans' sloganıyla ilçe genelindeki tüm işletmeleri ve pazar alanlarını denetlemeye devam ediyor.

Serdivan'da korona virüs denetimleri devam ediyor

Bu kapsamda ekipler bölge esnaflarını tek tek bilgilendirirken, masa düzeninden, maske ve eldiven kullanımına, sosyal mesafenin korunmasından girişte ateş ölçümü yapılıp yapılmadığına kadar her ayrıntı en ince ayrıntısına kadar denetime tabi tutuluyor. Konuyla ilgili Serdivan Belediyesi'nden yapılan açıklamada, işletme sahiplerinin ve esnafların koronayla mücadele kapsamında rutin olarak bilgilendirildiği ifade edilirken, eksiklik tespit edilen işletmelerle ilgili de gerekli işlemlerin yapıldığı ve bu eksikliklerin giderilmesi ile ilgili verilen süre sonunda işyerlerinin tekrar kontrol edildiği belirtildi. Bu sürecin herkesin daha duyarlı ve bilinçli hareket etmesiyle en kısa sürede atlatılacağının altını çizen yetkililer 'Sağlık İçin Koronayla Mücadelede Sıfır Tolerans' sloganıyla denetimlere devam edileceğini belirttiler.

İLGİLİ HABERLER

Korona'dan can kaybı 8 bine dayandıKorona'dan can kaybı 8 bine dayandıKorona'dan 73 kişi öldü, 1665 yeni hastaKorona'dan 73 kişi öldü, 1665 yeni hastaSamsun'da Yeşilay'dan ücretsiz danışmanlık desteğiSamsun'da Yeşilay'dan ücretsiz danışmanlık desteğiMevsim Geçişlerinde Hastalıklara DikkatMevsim Geçişlerinde Hastalıklara DikkatSamsun'da 1099 kişiye 872 bin 960 TL korona cezasıSamsun'da 1099 kişiye 872 bin 960 TL korona cezası

SIRADAKİ HABER