HaberlerSamsun haberKaraaslan, Samsun Havza'da projeleri inceledi

Karaaslan, Samsun Havza'da projeleri inceledi - Samsun haber

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Havza'da hayata geçirilecek olan projeleri yerinde inceledi.

Karaaslan, Samsun Havza'da projeleri inceledi

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, ilk olarak Hacı Osman Deresinde devam eden temizlik çalışmalarını inceledi daha sonra ilçede esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ve Havza Belediye Başkanı Sebhattin Özdemir ile beraberindekiler Ak Parti İlçe binasını ziyaret ederek burada partililer ile bir araya geldi. Burada Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir kayan kendisine Atatürk Evi maketi hediye etti.

Karaaslan ilçede son olarak Havza Belediyesi tarafından mesire alanı olarak projelendirilen Kılavuz Ormanında incelemede bulundu. Burada proje hakkında Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan'dan bilgiler aldı. Karaaslan "Havzanın şehir merkezini ilgilendiren çok önemli bir takım meseleleri yerinde gördük. Yol haritamızı belirledik. Bundan sonra hızla hayata geçireceğimiz projeleri Havza'nın merkezinde takip ettik. Bir yandan halkımız ile bir araya geldik, esnaf ziyareti yaptık. Uzun zamandır bir araya gelemediğimiz, pandemi dönemi nedeni ile ara verdiğimiz saha ziyaretlerimiz artık maske, mesafe ve temizlik önlemleri ile devam ettiriyoruz. Bu dönemde maskeler nedeni ile sadece göz gözede olsa da en azından halkımız ile bir arada olmak çok güzeldi."dedi.İLGİLİ HABERLER

Başkan Demir : Samsun'daki sorunları tarihe gömüyoruzBaşkan Demir : Samsun'daki sorunları tarihe gömüyoruzKaraaslan: 3 kıtada 34 farklı ülkede 78 şehitliğimiz varKaraaslan: 3 kıtada 34 farklı ülkede 78 şehitliğimiz varGelecek Partisi Kurucular Kurulu üyesi Hakan Kobal istifa etti Gelecek Partisi Kurucular Kurulu üyesi Hakan Kobal istifa ettiÇan AK Parti Kongresi'nde Ömer Şahin güven tazeledi Çan AK Parti Kongresi'nde Ömer Şahin güven tazelediMuharrem İnce Trabzon'da Muharrem İnce Trabzon'da

SIRADAKİ HABER