HaberlerŞanlıurfa haberŞanlıurfalılar doğalgaz müjdesini sevinçle karşıladı

Şanlıurfalılar doğalgaz müjdesini sevinçle karşıladı - Şanlıurfa haber

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Dolmabahçe Sarayında yaptığı açıklamalar Şanlıurfa'da vatandaşlar tarafından dev ekrandan takip edildi. Vatandaşlar, doğalgaz müjdesini sevinçle karşıladı.

Şanlıurfalılar doğalgaz müjdesini sevinçle karşıladı

Karadeniz'de Tuna -1 kuyusundan bulunan 320 milyar metreküp doğalgaz keşfi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Dolmabahçe Sarayında açıklandı. Türkiye tarihinin en büyük keşfi olarak değerlendirilen doğalgaz sevincini dev ekranda izleyen Şanlıurfalılar büyük mutluluk yaşadıklarını belirtti.
Bazı vatandaşlar, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine ait dev ekrandan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın müjdesini takip ederken bazı vatandaşlar ise kıraathanelerde, berberlerde ve iş yerlerinden takip etti.

İLGİLİ HABERLER

Fındık fiyatları ne kadar? 26 Eylül Cumartesi il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 26 Eylül Cumartesi il il güncel fındık fiyatlarıSamsun'da üretiliyor dünyaya satılıyorSamsun'da üretiliyor dünyaya satılıyorFındık fiyatları ne kadar? 28 Eylül Pazartesi il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 28 Eylül Pazartesi il il güncel fındık fiyatlarıSamsunlu firmaların ihracat başarısıSamsunlu firmaların ihracat başarısıKarantina ihlaline 6 bin 300 lira para cezası verildi Karantina ihlaline 6 bin 300 lira para cezası verildi

SIRADAKİ HABER