Haberlerİstanbul haberMaltepe'de polislerden toplu taşıma araçlarında denetim

Maltepe'de polislerden toplu taşıma araçlarında denetim - İstanbul haber

Maltepe'de trafik polisleri ve yunus ekipleri toplu taşıma araçlarında denetim yaptı.

Maltepe'de polislerden toplu taşıma araçlarında denetim


Maltepe'de Gülsuyu Köprüsü üzerinde polisler denetim gerçekleştirdi. İddiaya göre, ruhsat ve belgeleri eksik olan minibüs şoförüne 1328 TL, ayrıca fazla yolcu taşıdığından dolayı 104 TL ceza kesildi. Minibüsteki yolculara paraları iade edilirken, minibüs çekici ile çekildi. Minibüs şoförü Metin Tural, "Pandemi dönemindeyiz çalışsak bir türlü çalışmazsak bir türlü. Çalışıyoruz ceza yiyoruz çalışmazsak aç kalıyoruz, böyle bir şey olabilir mi? Ama sigortam bugünden itibaren yapılacaktı. Daha bugün başladık ama bugün başladığım için bugün başlatıyorlardı. Ayakta bir tane yolcum vardı. Durmazsan bir türlü dursan bir türlü."dedi.

Yolculardan Kenan Tanselen, "İndiriyorlar yolda aşağı milleti. Çevirme var diyerek indiriyorlar. Birbirlerini telefonla arıyorlar. O, ona haber veriyor, o ona haber veriyor. Herkes belli bir noktaya geldiği zaman millet aşağı indiriyorlar" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun Üniversitesi Rektörü Aydın'a 379 Bin 500 Tl'lik Kiralık Makam AracıSamsun Üniversitesi Rektörü Aydın'a 379 Bin 500 Tl'lik Kiralık Makam AracıSamsun Emniyetinden nefes kesen operasyon Samsun Emniyetinden nefes kesen operasyonSamsun'da imam ve müezzin Koronaya yakalandı cami karantinaya alındıSamsun'da imam ve müezzin Koronaya yakalandı cami karantinaya alındıSamsun'da 2 gündür aranıyordu, fındık bahçesinde ölü bulunduSamsun'da 2 gündür aranıyordu, fındık bahçesinde ölü bulundu2 çocuk annesi kadın ormanda ölü bulundu2 çocuk annesi kadın ormanda ölü bulundu

SIRADAKİ HABER